Odborný asistent/asistentka na katedru gymnastiky

„Děkanka Univerzity Karlovy, Fakulty tělesné výchovy a sportu vypisuje výběrové řízení na místo akademického pracovníka:   odborného asistenta/asistentku na katedru gymnastiky úvazek 1,0   Požadavky: Výuka základní gymnastiky a didaktiky gymnastiky ve všech studijních programech UK FTVS Kvalifikace: minimálně Mgr. obor Tělesná výchova a sport se specializací  gymnastické sporty, předpoklady pro zahájení doktorského studia   Nástup: leden 2020   Přihlášky k výběrovému řízení, doklady o vzdělání, životopis a přehled praxe posílejte do 30 dnů od uveřejnění, na personální oddělení UK  FTVS, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., José Martího 31, 162 52 Praha 6.