Lektor – španělský jazyk / Lecturer – Spanish Language

English see below

Jazykové centrum

Název pracovní pozice: akademický pracovník – lektor Obor a zaměření: španělský jazyk Platová třída: L1 Úvazek: 0,5 Popis pozice:
  • výuka obecné i akademické španělštiny pro neoborové studenty na úrovni A1-B2
  • příprava zkoušek a jejich realizace
  • podíl na tvorbě projektů financovaných z externích zdrojů
Požadavky:
  • titul Mgr. v oboru hispanistika
  • výborná znalost španělštiny
  • pedagogická praxe v oboru
  • přiměřená odborná a publikační činnost
  • znalost češtiny
  • organizační a administrativní schopnosti
  • aktivní znalost angličtiny (včetně schopnosti v ní vyučovat) výhodou
  • titul Ph.D. nebo započaté doktorské studium vítány
Předpokládaný nástup: 1. 2. 2020 Termín přihlášky:  15. 12. 2019 Náležitosti přihlášky:
  • Přihláška-do-VŘ
  • profesní životopis obsahující přehled pedagogické praxe, vědecké a publikační činnosti
  • kopie dokladů o vzdělání (případně s českým překladem)
  • představa o působení na vypisovaném místě (1-2 normostrany)
Způsoby přihlášení:
  • Písemně poštou/osobně: Přihlášku se všemi přílohami  zašlete poštou, nebo doručte osobně na adresu: Mgr. Hana Holubová, osobní oddělení FF UK, nám. Jana Palacha 1/2, 116 38 Praha
nebo
  • e-mailem: Přihlášku se všemi přílohami zašlete e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.ály dokladů budeme požadovat při výběrovém řízení. Komise může podle vlastního uvážení pozvat všechny nebo vybrané uchazeče k dalšímu kolu výběrového řízení, tedy k pohovoru.

Language centre

Job title: lecturer Field and specialization: Spanish language Pay group: L1 Position: half-time Job description:
  • teaching general and academic Spanish to non-major students on A1-B2 level
  • preparation and assistance during the exams
  • participation at projects financed from external sources
Job requirements:
  • M.A. in Spanish Studies
  • proficient knowledge of Spanish
  • teaching experience in the given field
  • adequate professional and publication record
  • knowledge of Czech language
  • organization and administration skills
  • active knowledge of English (ability to teach in it) is an advantage
  • Ph.D. degree or enrolment in a Ph.D. programme is welcome
Expected starting date: 1st February 2020 Application deadline:  15th December 2019 Complete applications will include the following:
  • Application form
  • professional curriculum vitae containing overview of teaching experience and scientific and publication activity
  • copies of documents that show academic degrees awarded
  • letter of motivation related to the teaching position (1-2 standard pages)
Submitting the application:
  • Submission by mail or in person: The application with all its attachments can be sent by mail or delivered in person to the following address: Hana Holubová, Human Resources Dept., FF UK, nám. Jana Palacha 1/2, 116 38 Praha, Czech Republic or
  • Submission by e-mail: The application with all its attachments can be sent by e-mail to the address Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. original copies of relevant documents will have to be presented during the on-site interview. Based on the committee’s decision, either all applicants or selected applicants only will be invited to the second round of the competition, i.e. an interview.