Docent/profesor – srovnávací pedagogika a teorie školy

Katedra pedagogiky

Název pracovní pozice: akademický pracovník – docent /profesor Předpokládaná mzdová třída: AP3/AP4 Obor a zaměření: srovnávací pedagogika a teorie školy Úvazek: 0,5 Popis pracovní činnosti:
  • výuka v oblasti specializace a kontrola studia
  • vedení závěrečných prací, bakalářských, diplomových a disertačních
  • publikační činnost
Požadavky:
  • habilitace v oboru
  • zkušenost s pedagogickou činností, vědecká a publikační aktivita
Předpokládaný nástup: 1. února 2020 Termín přihlášky: 19. prosince 2019 Náležitosti přihlášky:
  • Přihláška-do-VŘ
  • přehled pedagogické činnosti,
  • přehled publikační činnosti,
  • přehled vědecko-výzkumné činnosti,
  • kopie dokladů o vzdělání,
  • představa o působení na vypisovaném místě (max. 1 str.)
Způsoby přihlášení:
  • Písemně poštou/osobně: Přihlášku se všemi přílohami zašlete poštou, nebo doručte osobně na adresu: Mgr. Holubová, Osobní oddělení FF UK, nám. Jana Palacha 1/2, 116 38 Praha.
nebo
  • E-mailem: Přihlášku se všemi přílohami zašlete emailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Komise může podle vlastního uvážení pozvat všechny nebo vybrané uchazeče k dalšímu kolu výběrového řízení, tedy k pohovoru nebo veřejné přednášce.