1 postdoktorandská a 0,5 doktorská pozice na 3 roky v rámci juniorského výzkumného projektu "Ten druhý smysl: zvuk, sluch a příroda v české modernitě."

Název: Karlova univerzita, Centrum pro Teoretická Studia. Dvě výzkumné pozice. pozice: 1x postdoktorský výzkumný pracovník - plný úvazek 1 x doktorský výzkumník - poloviční úvazek.

Centrum pro teoretická studia (společného pracoviště Univerzity Karlovy a Akademie věd České republiky) vyhlašuje konkurz na 1 postdoktorandskou a 0,5 doktorskou pozici na 3 roky v rámci juniorského výzkumného projektu "Ten druhý smysl: zvuk, sluch a příroda v české modernitě."

Přihlášky obsahující životopis, motivační dopis, návrh výzkumného projektu a kopie diplomu zasílejte do 31. ledna na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Předpokládaný nástup je od 1. dubna 2020.

Bližší informace o projektu a požadované kvalifikaci viz níže.

[pdf-embedder url="https://www.researchjobs.cz/wp-content/uploads/2019/12/CfA_The-Second-Sense.pdf" title="CfA_The Second Sense"]