Vedoucí laboratoře průmyslové automatizace a robotizace

Vysoká škola polytechnická Jihlava hledá vhodného uchazeče/uchazečku na obsazení pozice: Vedoucí laboratoře průmyslové automatizace a robotizace Jaká bude Vaše náplň práce?
  • vést a rozvíjet laboratoř průmyslové automatizace s unikátní technologií virtuální továrny CP-Factory (Festo)
  • spolupracovat s akademiky, studenty i odborníky z průmyslové praxe na národní i mezinárodní úrovni
  • podílet se na projektové a výzkumné činnosti vysoké školy
  • pokud budete mít zájem, můžete se zapojit i do výuky
Co od Vás očekáváme?
  • zapálení pro průmyslovou automatizaci (Průmysl 4.0)
  • znalosti z technické kybernetiky a elektronických měření
  • schopnost základní komunikace a studia materiálů v AJ (NJ výhodou)
  • ukončené vysokoškolské vzdělání
  • samostatnost a proaktivní přístup
Co nabízíme?
  • nástup možný od 1.2.2020
  • HPP s flexibilní pracovní dobou
  • 6 týdnů dovolené
  • dotované stravování v menze
  • možnost dalšího vzdělávání
  • účast na mezinárodních konferencích
  • práci ve skvělém kolektivu
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na níže uvedenou adresu. V případě, že víte o někom, kdo se na tuto pozici hodil, prosíme o předání informací. doc. Ing. Zdeněk Horák, Ph.D. prorektor pro tvůrčí a projektovou činnost, vedoucí Katedry technických studií e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.