Laboratorní asistent/ka v biochemické laboratoři

Ústav biochemie, buněčné a molekulární biologie 3. lékařské fakulty a Laboratoř metabolismu a bioenergetiky přijmou motivovaného kandidáta či kandidátku na plný úvazek na pozici laboratorního asistenta/ky v biochemické laboratoři. Očekáváme minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou a zkušenosti s laboratorní prací. Vysokoškolské vzdělání chemického či biologického (molekulárně-biologického) směru je významnou výhodou. Kandidát/ka na pozici musí být schopen/a komunikovat v češtině a angličtině. Předpokladem jsou laboratorní dovednosti, organizační schopnosti a připravenost k samostatné laboratorní práci v rámci výzkumného týmu. Nabízíme zajímavé a stabilní zaměstnání, práci se studenty/kami lékařské fakulty, další odborný a profesní růst a možnost nadstandardního finančního ohodnocení. Nástup možný ihned. Motivační dopis a životopis prosím zasílejte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..