Vědecký pracovník – hydrochemie

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod

přijme pracovníka na pozici

Vědecký pracovník

Náplň práce:

  • Provádění hydrochemických analýz;

  • Vedení agendy spojené s provozem laboratoře hydrochemie včetně potřebných administrativních úkonů;

  • Zodpovědnost za agendu spojenou s nakládáním s chemickými látkami (včetně BZP) a likvidací nebezpečných odpadů pro VÚRH;

  • Konzultační a poradenské služby v oblasti hydrochemie;

  • Podíl na vědecko-výzkumné činnosti a řešení národních a mezinárodních vědeckých projektů v oblasti působení laboratoře hydrochemie;

  • Podíl na přípravě návrhů vědecko-výzkumných projektů;

  • Podíl na provádění experimentů, jejich vyhodnocování a publikování;

  • Spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů;

  • Odborná pomoc při pedagogických činnostech v rámci vysokoškolské výuky – vedení cvičení z předmětu Základy hydrochemie a Základy analytické chemie.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v chemickém oboru (Ing., Mgr., RNDr.);

  • Pracovní zkušenosti na pozici vědeckého či výzkumného pracovníka výhodou;

  • Práce v hydrochemické laboratoři výhodou;

  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem;

  • Komunikativnost, smysl pro týmovou práci, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost,

  • pečlivost, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem;

  • Možnost práce přesčas při výjezdech a sezónních experimentech;

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka;

  • Dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:

  • Získání pracovních zkušeností v oblasti provozu hydrochemické laboratoře;

  • Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;

  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);

  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání; či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: září 2020 Pracovní úvazek: 1,0 Mzda: 24 000 – 35 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU)

27 000 – 39 000 Kč měsíčně (uchazeč s akademickým titulem nebo vědeckou hodností (Ph.D. nebo jeho ekvivalent), který by se věnoval vědecko-výzkumné činnosti samostatně.

Místo výkonu práce: FROV JU, Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický, Laboratoř vodní toxikologie a ichtyopatologie, Zátiší 728, 389 01 Vodňany

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista