Akademický pracovník/akademická pracovnice Katedry MKPR se zaměřením na behaviorální ekonomii

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademického pracovníka/akademické pracovnice Katedry marketingové komunikace a public relations na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání s akademickou nebo vědeckou hodností docent nebo Ph.D. (či ekvivalentními a vyššími)
  • minimálně pětiletou pedagogickou a vědeckou praxi v oboru marketingová komunikace a PR nebo strategická komunikace, případně v jiných oborech s úzkým přesahem do výše jmenovaných, odpovídající publikační a tvůrčí činnost, zkušenost s grantovou činností
  • výbornou aktivní znalost angličtiny slovem i písmem a schopnost přednášet v angličtině a v češtině
Nabízíme:
  • pracovní úvazek ve výši 0,5 - 1,0 (to jest 20-40 hodin týdně) na dobu 2 let
  • předpokládaný nástup 1. 9. 2020
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • pracovní náplň: výuka v oboru marketingová komunikace a PR a strategická komunikace se zaměřením na oblast behaviorální ekonomie či psychologie komunikace v bakalářském a magisterském studiu, a to jak v českém, tak anglickém jazyce, tvůrčí aplikace výsledků vědecko-výzkumné činnosti do pedagogické činnosti katedry, vlastní vědecko-výzkumná činnost a aktivní grantová činnost, působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací, spolupráce na organizačním chodu katedry a společných projektech, expertizní činnost na národní a mezinárodní úrovni
Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis
  • přehled publikační činnosti
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • motivační dopis s představou o zapojení do výuky a vlastní vědecké práci na katedře