Technolog výroby – Výzkumný pracovník

Ředitel CEITEC VUT vypisuje výběrové řízení na pozici:

Technolog výroby - Výzkumný pracovník

Hledáte výzvu v technologiích Industry 4.0? Chcete být členem excelentního výzkumného centra v ČR a prestižního evropského projektu H2020 Teaming RICAIP? Pak hledáme právě Vás! Středoevropský technologický institut Vysoké učení technické v Brně (CEITEC VUT) je nejen významným vědeckým centrem v regionu, ale postupně se stává i významnou institucí na evropské úrovni. Vznikl na VUT v Brně jako součást centra vědecké excelence CEITEC. Od roku 2011 tvoří klíčovou součást špičkové výzkumné infrastruktury s unikátním vybavením a podmínkami pro základní i aplikovaný výzkum. Výzkumná skupina Kybernetika pro materiálové vědy, výzkumného centra CEITEC VUT se soustřeďuje na výzkum v oblastech Průmysl 4.0, automatizační a procesní výrobní technologie, průmyslová a mobilní robotika. Naše laboratoře se podílejí na projektech základního i aplikovaného výzkumu. Uchazeč na pozici výzkumného pracovníka – Technologa výroby, by měl mít pokročilé znalosti automatizačních systémů – průmyslové manipulátory, PLC (programovatelné logické automaty), NC stroje, průmyslové komunikační protokoly, systémy návrhu a řízení výroby (CAD/CAM, PLM, MES). Náplň práce:
  • Příprava moderní automatizované výrobní linky pro projekt RICAIP.
  • Tvorba a optimalizace technologických postupů (3D tisk, NC obrábění).
  • Příprava výrobní dokumentace (přenášení technických a technologických požadavků na výrobky).
  • Spolupráce na zajištění kvality výroby.
  • Zavádění nových produktů do výroby.
Požadujeme:
  • VŠ technického směru.
  • Dokončené doktorské vzdělání nebo předpoklady pro zahájení doktorského studia je výhodou.
  • Znalost čtení výkresů.
  • Komunikativní znalost AJ.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Znalost programování NC strojů.
  • Schopnost práce v 3D CAD/CAM.
  • Všeobecná znalost PLM systémů.
  • Znalost moderních automatizačních prostředků – PLC, průmyslové komunikační sběrnice, ad.
  • Zázemí renomované technické univerzity a prestižního vědeckého centra excelence.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Různorodou a perspektivní práci.
  • Prostor pro osobní i profesní růst.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Rozvoj v dalším vzdělávání (možnost účastnit se vzdělávacích akcí a workshopů, možnost stáže na           zahraničních univerzitách a výzkumných institucích).
  • 6 týdnů placené dovolené.
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření.
  • Dotované stravování.
  • Možnost zvýhodněných tarifů u mobilního operátora.
Místo práce: Brno Nástup možný ihned   V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici, prosím, zašlete svoje CV a motivační dopis na E-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 16. června 2020. V předmětu E-mailu uveďte „Výzkumný pracovník – Technolog výroby“. https://www.ceitec.cz/kybernetika-pro-materialove-vedy-pavel-vaclavek/rg13 Vysoké učení technické v Brně CEITEC - Středoevropský technologický institut Purkyňova 656/123, 612 00 Brno