Koordinátor akcí a "Welcome Buddy" (Event Coordinator and Welcome Buddy)

Ředitel Středoevropského technologického institutu (CEITEC VUT) vypisuje výběrové řízení na pozici: Koordinátor akcí a "Welcome Buddy"  (Event Coordinator and Welcome Buddy)   Láká Vás práce v mezinárodním, dynamickém a moderním vědeckém institutu?  Rádi pracujete s lidmi a pro lidi? Je pro Vás největším benefitem dobrý kolektiv a smysluplná náplň práce? Zajímá Vás náplň práce s průnikem PR a HR?   Hledáme kandidáta se zájmem o různorodou agendu v oblasti organizace akcí a úzké spolupráce s vědeckými pracovníky. Na starost bude mít komplexní koordinaci a zajištění přípravy a realizace akcí v rozsahu malých seminářů po velké mezinárodní konference s vědeckým i společenským zaměřením, ale také dohlédne na hladký průběh adaptačních procesů nových kolegů. Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • maximální časová flexibilita a schopnost přizpůsobit se situaci
  • ochota pracovat s lidmi
  • znalost MS Office
  • znalost prostředí SharePoint výhodou
  • zkušenosti s organizací akcí či PR výhodou
  • uživatelská znalost grafických programů výhodou
  • pečlivost, týmovost, kreativita, spolehlivost, samostatnost
 Nabízíme
  • práci na HPP na plný pracovní úvazek pro prestižní mezinárodní vědecký institut
  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v rámci univerzity
  • inspirující a dynamické prostředí
  • možnost uplatnit vlastní kreativitu
  • 6 týdnů dovolené
  • stravenky
Náplň práce
  • Organizace a koordinace akcí pod hlavičkou CEITEC VUT (konference, přednášky, semináře, akce pro veřejnost, interní akce…).
  • Řízení časového harmonogramu akce (např. plán přípravy, plán realizace, vyhodnocení). Koordinace kolegů a kolegyň z ostatních oddělení zapojených do organizace dané akce (např. organizátor, finanční manažer, projektový manažer, grafik…).
  • Dohled nad kvalitou realizace akce v jejím průběhu.
  • Řízení kalendáře akcí daného roku a vyhledávání možných příležitostí k účasti.
  • Zadávání akce do kalendáře na webu CEITEC a propagace na sociálních sítích a cílovým skupinám.
  • Archivace výstupů akce a pořízování fotografií (pokud není na akci profesionální fotograf).
  • Správa propagačních předmětů.
  • Dohled nad adaptačním procesem nových (i zahraničních) kolegů a pořádání úvodních seminářů.