Asistent / asistentka nebo odborný asistent/ odborná asistentka pro Kliniku kardiovaskulární a transplantační chirurgie (2 pozice, úvazek 0,1)

Děkan Lékařské fakulty MU vyhlašuje pro Kliniku kardiovask. a transplantační chirurgie LF MU výběrové řízení na dvě pozice asistent / asistentka odborný asistent/ odborná asistentka pro zajištění praxí studentů s kratší týdenní pracovní dobou (úvazek 0,1) Požadavky:
  • ukončené VŠ vzdělání v lékařském, zdravotnickém či příbuzném oboru, případně ekvivalentní vzdělání dosažené v zahraničí
  • praxe v oboru, pedagogické zkušenosti
  • schopnost samostatné odborné a vědecké práce vč. publikační aktivity
  • schopnost aktivní účasti na mezinárodní konferenci či odborném semináři
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • aktivní znalost českého jazyka slovem a písmem
  • aktivní přístup, iniciativa a ochota dalšího vzdělávání
  • občanská a morální bezúhonnost
Podmínkou je zaměstnanecký poměr v Centru kardiovask. a transplantační chirurgie Brno Nabízíme:
  • práci v inspirativním intelektuálním prostředí s důrazem na multioborovou spolupráci
  • práci na špičkovém zdravotnickém a vzdělávacím pracovišti
  • profesní růst a možnost kontinuálního vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity
Pokračování na zdrojové stránce: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/56253