Odborný/á asistent/ka, popř. docent/ka nebo profesor/ka pro obor matematické aplikace v chemii

Děkan Fakulty chemické Vysokého učení technického v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice akademického pracovníka pro Ústav fyzikální a spotřební chemie: odborný/á asistent/ka, popř. docent/ka nebo profesor/ka pro obor matematické aplikace v chemii; Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo technického směru v oblasti matematiky, matematické chemie nebo fyziky, popř. příbuzné (Ing. Mgr.),
  • titul PhD (CSc.), popř. doc. nebo prof., v příslušném oboru s odpovídající publikační aktivitou,
  • zájem a ochota spolupracovat s chemiky při modelování a vyhodnocování jejich dat.
  • Moderní pracovní prostředí
  • Práce na plný úvazek, pružná pracovní doba
  • 8 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity (zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání atd.)
  • Dlouhodobý odborný růst na dobře vybavené fakultě
  • Založení vlastní výzkumné skupiny při zapojení do aktuálně pěstované výzkumné problematiky
  • Zapojení do Centra materiálového výzkumu, centra s vynikajícím hodnocení
  • Zapojení do výuky i do projektů základního nebo aplikovaného výzkumu
  • Zavedení, garanci a rozvoj výuky aplikací matematických metod, matematického modelování v chemii
Nástup1. 1. 2021, případně dle dohody K přihlášce přiložte:
  • Profesní životopis s přehledem dosavadní odborné, tvůrčí a pedagogické činnosti včetně seznamu publikací
  • Kopie dokladů o dosaženém VŠ vzdělání a získaných titulech, o udělení vědecké hodnosti (titulu),
Bližší informace podá ředitel Ústavu fyzikální a spotřební chemie (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel .č. 541 149 330. Přihlášky přijímá ekonomicko-správní oddělení FCH VUT v Brně, Purkyňova 464/118, 612 00 Brno, e-mailem, poštou nebo osobním podáním, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.do 30. 9. 2020 .