Koordinátor/ka výjezdů a projektů (specialista II) – 974

Zahraniční oddělení Vysoké školy chemicko-technologické v Praze hledá kandidáta/ku na pozici

KOORDINÁTOR/KA VÝJEZDŮ A PROJEKTŮ (SPECIALISTA II) - 974

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici specialisty/ky pro zajišťování agendy Zahraničního oddělení, které se stará zejména o mobility (výjezdy studentů a akademiků do zahraničí).

Náplň práce:

  • Administrace programu Erasmus+ a dalších stipendijních programů (vyjíždějící studenti a zaměstnanci)
  • Příprava smluv dle vzorů, zpracování statistik, práce s databázemi
  • Administrace bilaterálních smluv s partnerskými institucemi
  • Aktualizace informací na webových stránkách, propagace možností výjezdů
  • Organizace informačních schůzek, vzdělávacích akcí (např. letních škol)
  • Komunikace se zájemci o výjezdy, se zahraničními partnery, navazování nové spolupráce
  • Zpracování projektových žádostí a zpráv
  • Administrativní zajištění dalších svěřených agend v rámci zajištění chodu oddělení

Požadavky:

  • Ukončené VŠ vzdělání min. bakalářského stupně
  • Aktivní znalost anglického jazyka na min. úrovni B2 (komunikace písemně, telefonicky i osobně)
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS PowerPoint)
  • Zájem o oblast vysokoškolského vzdělávání
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Příjemné a vstřícné vystupování, pozitivní přístup k řešení problémů
  • Samostatnost, pečlivost, rozhodnost, zodpovědnost, schopnost spolupráce v týmu

Výhodou:

  • Znalost dalšího cizího jazyka
  • Vlastní zkušenost se studijním výjezdem (např. Erasmus), nebo pracovní zkušenost ze zahraničí
  • Zkušenost s projektovými aktivitami (zejména program Erasmus+) a/nebo znalost problematiky a fungování evropských programů týkajících se vzdělávání
  • Pokud jste v minulosti organizoval/a vzdělávací akci, např. letní školu

Nabízíme:

  • Zodpovědnou, smysluplnou a samostatnou práci na plný úvazek
  • Každodenní využití anglického, příp. i dalšího cizího jazyka
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Pozici vhodnou i pro absolventy
  • 6 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, odborná školení, možnost cvičení pro zaměstnance, firemní rekreační zařízení, dětský koutek, možnost parkování pro zaměstnance)
  • Zázemí stabilní organizace, pracoviště na Praze 6 v blízkosti metra Dejvická
  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok (zástup), s možností prodloužení
  • Možnost nástupu ihned

Kontakt: V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ společně s motivačním dopisem v AJ (cca 1 normostrana). V motivačním dopise uveďte, jak si představujete efektivní propagaci zahraničních studijních výjezdů mezi studenty VŠCHT. Pokud disponujete certifikátem dokládajícím znalost anglického jazyka, tak přiložte.

Každá přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů pro účely tohoto VŘ, a to v souladu s GRPR.