Administrátor/ka projektů

Tajemník Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení pro pracoviště Projektového oddělení centra RECETOX na obsazení místa ADMINISTRÁTOR PROJEKTŮ RECETOX je ústavem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, který realizuje výzkum, vývoj, výuku a expertní činnost v oblasti znečištění prostředí toxickými látkami a zkoumání jejich vlivu na člověka a zdraví. Více o nás na www.recetox.muni.cz, www.facebook.com/recetoxwww.youtube.com. Na pozici budete součástí 5 členného týmu Projektového oddělení, ve kterém koordinujeme a administrujeme přípravu a realizaci národních a mezinárodních vědeckých projektů centra. V současné době je realizováno kolem 100 projektů a další připravujeme. Do týmu hledáme kolegu nebo kolegyni která nám bude podporou v administrativních činnostech spojených s řízením projektů. Více o našich projektech na www.recetox.muni.cz/vyzkum/projekty Náplní Vaší práce bude Administrativní podpora koordinátora projektu po celý životní cyklus projektu Spolupráce na přípravě podkladů pro dílčí a závěrečné zprávy projektů (GAČR, TAČR, H2020, interní projekty atd.) Vytváření ekonomických podkladů, tvorba datových a analytických přehledů Spolupráce při řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cashflow projektu Podpora interních administrativních procesů Spolupráce s koordinátorem projektu během auditů a kontrol projektu Požadujeme VOŠ/VŠ vzdělání na bakalářském stupni ekonomického směru Schopnost práce s daty a analytické myšlení Ekonomické znalosti v rozsahu běžné účetní agendy Aktivní, systematický a zodpovědný přístup k práci Pečlivost, samostatnost Schopnost týmové práce, komunikativnost Znalost anglického jazyka (úroveň B1) Ochotu se vzdělávat Znalost práce na PC – MS Office (zejména Excel, Word) Zkušenosti s VaV projekty a VŠ prostředím výhodou Nabízíme Práci na hlavní pracovní poměr pro prestižní vědecké pracoviště s mezinárodním přesahem a spoluprací Prostor pro osobní a odborný růst, možnost dalšího školení a vzdělávání Aktivní využití angličtiny Místo práce v moderním pracovišti areálu Univerzitního kampusu Bohunice s dobrou dopravní dostupností Nástup možný ihned Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, stravenky nebo zvýhodněné stravování v Menzách MU, příspěvek na penzijní spoření, slevy na jazykové kurzy MU, v univerzitním kině Scala a v univerzitních knihovnách, výhodné mobilní tarify Vodafone, ad. Zaujala Vás pozice a chcete se stát členem našeho týmu? Svůj strukturovaný životopis, krátký motivační dopis a případné doporučující dopisy zasílejte vyplněním e-přihlášky MU v odkazu v sekci Elektronická přihláška https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/56913. Vhodní kandidáti budou zváni na osobní nebo videokonferenční pohovor. Pravidla pro výběrové řízení fakulty najdete zde. Pokud nevyplníte e-přihlášku správně, Váš životopis se k nám nedostane. V případě problémů s vyplněním e-přihlášky či pochybností o správném jejím odeslání zasílejte přímo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kontaktní osoba: Barbora Chlubná. Po úspěšném odeslání Vaší přihlášky obdržíte automatické emailové potvrzení o přijetí Vaší přihlášky. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši reakci!  Příchozí přihlášky budou pečlivě posouzeny v souladu s principy Evropské charty a Kodexu pro výzkumné pracovníky. Výběrová kritéria: (i) soulad s požadavky na profil uchazeče uvedenými výše (ii) zaslání všech dokumentů požadovaných v přihlášce. Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a snažíme se vytvářet pracovní prostředí uspokojující individuální potřeby všech zaměstnanců. Pravidla pro výběrové řízení fakulty najdete zde. Více o nás Masarykova univerzita je druhou největší univerzitou v České republice, s 9 fakultami, více než 5000 zaměstnanci a 30 000 studenty. Jsme univerzitou se širokým výzkumným spektrem výzkumných oblastí se silným mezinárodním postavením. Naší misí je poskytovat vzdělávání a výzkum nejvyšší kvality. Přírodovědecká fakulta MU, hrdý nositel ocenění HR Excellence in Research Award udělovaného Evropskou komisí, je výzkumně orientovanou fakultou, nabízející vysokoškolské vzdělání úzce spojené se základním i aplikovaným výzkumem a středoškolským vyučováním věd: matematika, fyzika, chemie, biologie a vědy o Zemi. Jsme nejproduktivnější vědeckou jednotkou Masarykovy univerzity a generujeme přibližně 40% výzkumných výsledků univerzity.