Researcher – High Efficiency Solar Cell Technology

Do našeho výzkumného týmu Centra pokročilé fotovoltaiky hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Researcher – High Efficiency Solar Cell Technology Budete součástí prestižního mezinárodního týmu, který propojuje odborníky od teorie pevných látek přes experimentátory v oblasti přeměny energie až po architekty. Budete ve styku se zahraničím, zejména univerzitou v Southamptonu Náplň práce:
  • Obsluha a programování technologického procesu, vyhodnocování parametrů
  • Zodpovědnost za řešení dílčí části vědeckého projektu
  • Prezentace vědeckých výsledků, publikační činnost
  • Spolupráce se studenty
  • Navazování a udržování (mezinárodních) pracovních kontaktů
Kvalifikační požadavky:
  • Ukončené doktorské vzdělání v oblasti fyziky, elektrotechniky, nebo fyzikální chemie
  • Ochota zkoumat nové neprobádané efekty
  • Systematičnost
  • Ambicióznost
  • Dobrá znalost angličtiny
  • Ochota pracovat s chemickými látkami
  • Zajímavé platové podmínky
  • Možnosti pracovních výjezdů do zahraničí
  • Podporu profesního a soukromého života – flexibilní pracovní doba, homeoffice
  • 6 týdnů dovolené
  • Stravenky
Doplňující informace:
  • Pracovní úvazek na dobu určitou do 31.12. 2022 s perspektivou pokračující spolupráce
  • Plný úvazek
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce – Praha 6 – Dejvice
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na Vaše reakce!