Asistent/asistentka na úvazek 0,3 pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou ekonomie: Hospodářská politika 2, Základy ekonomie a Makroekonomie 1 a výzkum v této oblasti

Děkan Ekonomicko-správní fakulty MU vyhlašuje podle § 77 zákona č. 111/98 Sb. výběrové řízení: na pozici asistenta/asistentky na úvazek 0,3 pro  výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou ekonomie: Hospodářská politika 2, Základy ekonomie a Makroekonomie 1 a výzkum v této oblasti. Chcete předávat své zkušenosti ostatním? Rádi přicházíte s novými nápady a řešeními? Zajímáte se o vědecko-výzkumnou činnost? Máte rádi nové výzvy? Pak hledáme právě Vás. Staňte se i Vy součástí Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity.   Jaká bude náplň Vaší práce?
  • výuka v rámci klíčových předmětů zajišťovaných katedrou
  • vedení závěrečných prací,
  • vědecko-výzkumná činnost, včetně účasti na výzkumných projektech a grantech,
  • publikační činnost.
Co požadujeme?
  • ukončené magisterské vzdělání v oboru Ekonomie, Hospodářská politika, Matematické a statistické metody v ekonomii nebo příbuzném oboru,
  • zařazení do doktorského studia v oboru Ekonomie, Hospodářská politika nebo příbuzném oboru,
  • publikační výsledky ve výzkumu z oblasti ekonomie, hospodářské politiky a souvisejících oblastí,
  • schopnost přednášet a publikovat v českém a anglickém jazyce,
  • zkušenosti s řešením vědecko-výzkumných projektů výhodou,
  • pedagogickou praxi výhodou,
  • schopnost práce v týmu,
  • mezinárodní relevanci výzkumné agendy – minimálně aktivní účast na mezinárodní konferenci či odborném semináři probíhajícím v angličtině.
Co získáte, když u nás budete pracovat?
  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v prostředí prestižní univerzity,
  • profesionální tým a příjemné pracovní prostředí,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, 8 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování, bezplatné využití služeb knihoven Masarykovy univerzity, atd.),
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje,
  • možnost zahraniční stáže,
  • pracovní poměr na 3 roky.
Co je třeba doložit?
  • profesní životopis,
  • přehled publikační a pedagogické činnosti,
  • seznam projektů vědy a výzkumu, na jejichž řešení participoval,
  • motivační dopis spolu s vizí vlastního působení na katedře (cca 1 strana A4),
  • doložení mezinárodní relevance výzkumné agendy,
  • kopie dokladů o dosažené kvalifikaci.
Předpokládaný nástup 1. října, případě dohodou V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete přihlášku s požadovanými podklady k výběrovému řízení do 1. 9. 2020 pomocí  e-přihlášky na webových stránkách Masarykovy univerzity https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/57093. Bližší informace je možno získat na personálním oddělení Ekonomicko-správní fakulty MU, JUDr. Pavla Zapletalová, telefon 549497358.