Akademický pracovník/akademická pracovnice Katedry evropské ekonomické integrace a hospodářské politiky

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademického pracovníka/akademické pracovnice Katedry evropské ekonomické integrace a hospodářské politiky Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Požadavky:
  • absolvent Ph.D. v oboru ekonomie či financí na univerzitě, která je v mezinárodních oborových žebříčcích srovnatelná či výše postavená než Univerzita Karlova
  • dlouhodobá zkušenost ze zahraničí v rámci Ph.D. či v rámci navazující akademické či výzkumné pozice
  •  minimálně 2 články v oborech ekonomie či financí publikované či přijaté k publikaci v časopisech indexovaných ve Web of Science
  • pracovní úvazek ve výši 0,2 (to jest 8 hodin týdně) na dobu dvou let
  • předpokládaný nástup 1. 1. 2021
  • pracovní náplň: vedení specializovaných přednášek a seminářů, tvůrčí aplikace výsledků vědecko-výzkumné činnosti do pedagogické činnosti, vedení absolventských prací
Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis
  • přehled publikační činnosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Zájemci mohou své přihlášky posílat do 3. 10. 2020 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „AP Katedry evropské eko. integrace a hospodářské politiky IES“. Zasláním svých dokumentů vyžadovaných pro písemnou přihlášku souhlasíte, aby Fakulta sociálních věd UK zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.