Akademický pracovník/akademická pracovnice Katedry evropské ekonomické integrace a hospodářské politiky

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademického pracovníka/akademické pracovnice Katedry evropské ekonomické integrace a hospodářské politiky Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Požadavky:
  • absolvent Ph.D. v oboru ekonomie či financí na univerzitě, která je v mezinárodních oborových žebříčcích srovnatelná či výše postavená než Univerzita Karlova
  • dlouhodobá zkušenost ze zahraničí v rámci Ph.D. či v rámci navazující akademické či výzkumné pozice
  •  minimálně 2 články v oborech ekonomie či financí publikované či přijaté k publikaci v časopisech indexovaných ve Web of Science
Nabízíme:
  • pracovní úvazek ve výši 0,2 (to jest 8 hodin týdně) na dobu dvou let
  • předpokládaný nástup 1. 1. 2021
  • pracovní náplň: vedení specializovaných přednášek a seminářů, tvůrčí aplikace výsledků vědecko-výzkumné činnosti do pedagogické činnosti, vedení absolventských prací
Písemná přihláška musí obsahovat:
  • akademický životopis
  • přehled publikační činnosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání