Vedoucí/ho katedry sportů v přírodě

Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru tělesná výchova a sport, popř. oborově podobného
  • Dosažení min. vědeckého titulu Ph.D.
  • Praxe v oboru min. 10 let
  • Praxe na pozici vedoucího pracovníka min. 1 rok
  • Min. kvalifikační požadavky podle vnitřních předpisů UK a UK FTVS na úrovni AP2
  • Trestní bezúhonnost
K přihlášce je nutné přiložit
  • Doklady o dosaženém vzdělání
  • Profesní životopis s uvedením údajů o dosavadní praxi
  • Platný výpis z rejstříku trestů
  • Zpracování koncepce strategického rozvoje pracoviště  ve strukturovaném formuláři podle pokynů zdehttps://drive.google.com/drive/my-drive
Písemné přihlášky a výše uvedené doklady posílejte do 30 dnů od uveřejnění výběrového řízení na úřední desce fakulty v elektronické podobě na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby UK FTVS zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.