Senior Technolog výroby – Výzkumný pracovník

Ředitel CEITEC VUT vypisuje výběrové řízení na pozici: Senior Technolog výroby - Výzkumný pracovník Nudí vás současná práce? Máte pocit, že se už nikam neposouváte? Zajímáte se o nové technologie a chtěli byste se podílet na jejich vývoji? Pak jste právě klikli na velmi zajímavou pracovní nabídku. Staňte se členem excelentního výzkumného centra v ČR a prestižního evropského projektu H2020 Teaming RICAIP zaměřeného na technologie Průmyslu 4.0! Výzkumná skupina Kybernetika pro materiálové vědy, výzkumného centra CEITEC VUT se soustřeďuje na výzkum v oblastech Průmysl 4.0, automatizační a procesní výrobní technologie, průmyslová a mobilní robotika. Naše laboratoře se podílejí na projektech základního i aplikovaného výzkumu. Uchazeč na pozici výzkumného pracovníka – Seniora Technologa výroby, by měl mít dobré znalosti automatizačních systémů – průmyslové manipulátory, PLC (programovatelné logické automaty), NC stroje, průmyslové komunikační protokoly, systémy návrhu a řízení výroby (CAD/CAM, PLM, MES). Náplň práce:
  • Budete pracovat na nově zřizovaném moderním pracovišti a budete mít možnost být u přípravy nové moderní automatizované výrobní linky pro projekt RICAIP.
  • Můžete přispět k organizaci nového pracoviště dle svých dosavadních zkušeností a znalostí za podpory stávajících kolegů.
  • Budete tvořit a optimalizovat technologické postupy (3D tisk, NC obrábění).
  • Připravovat výrobní dokumentace - přenášení technických a technologických požadavků na výrobky.
  • Spolupracovat na zajištění kvality výroby.
  • A v neposlední řadě budete zavádět nové produkty do výroby.
Požadujeme:
  • VŠ technického směru.
  • Dokončené doktorské vzdělání, případně probíhající doktorské studium jsou výhodou.
  • Znalost čtení technických výkresů.
  • Komunikativní znalost AJ.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Znalost programování NC strojů.
  • Schopnost práce v 3D CAD/CAM.
  • Všeobecná znalost PLM systémů.
  • Znalost moderních automatizačních prostředků – PLC, průmyslové komunikační sběrnice, ad.
  • Práci v zázemí renomované technické univerzity a prestižního vědeckého centra excelence, které jde s dobou a kde se dobré nápady uskutečňují.
  • Žádnou nudu, práce bude různorodá a zajímavá, budete mít možnost osobního i profesního rozvoje, pracujeme s nejnovějšími technologiemi a stále jdeme dopředu.
  • Možnost vlastního rozvržení pracovní doby a občasné práce z domova.
  • Slušný a férový přístup.
  • Velmi atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající Vašemu vzdělání a praxi.
  • Výborný pracovní tým. V práci budete potkávat optimisty jako jste Vy, kteří hledí do budoucnosti a jsou špičkou v oboru.
  • Pro naše zaměstnance organizujeme řadu firemních akcí – Family day, Vánoční večírek, grilování....
  • Rozvoj v dalším vzdělávání (možnost účastnit se vzdělávacích akcí a workshopů, stáží na zahraničních univerzitách a výzkumných pracovištích).
  • 6 týdnů placené dovolené.
  • Měsíční příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření.
  • Dotované stravování ve formě stravenek a závodního stravování
  • Zvýhodněný firemní mobilní tarif.
  • Univerzitní miniškolka Edisonka https://skolka.agentura-provas.cz/
  • Možnost využití zvýhodněných (nejen) jazykových kurzů https://www.lli.vutbr.cz/jazykove-kurzy
  • A především budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl.

• Místo práce: Brno
  • Nástup možný ihned
Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi o Vás uslyšíme. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme. Vaše CV a motivační dopis nám zašlete na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 30. listopadu 2020, v předmětu e-mailu uveďte „Senior Technolog výroby – Výzkumný pracovník“.