Lektor/Asistent/Odborný asistent na Katedře fyziky Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické

Děkan Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice akademického pracovníka: Lektor/Asistent/Odborný asistent na Katedru fyziky (pozice č. 1) Charakteristika:
  • vzdělávací činnost – výuka v seminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních
  • řešení teoretických a experimentálních úkolů v oblasti didaktiky fyziky
  • sebevzdělávací a publikační aktivity
Požadované dovednosti:
  • dobré znalosti ve fyzice nebo v didaktice fyziky
  • zájem o výzkumnou práci v didaktice fyziky
  • zájem o výuku fyziky a didaktiky fyziky
  • schopnost týmové práce
Požadované vzdělání a praxe:
  • vysokoškolské vzdělání a vědecká hodnost Ph.D. ve fyzice nebo didaktice fyziky pro pozici odborného asistenta
  • vysokoškolské vzdělání ve fyzice nebo didaktice fyziky pro pozici lektora a asistenta
  • pro pozici asistent: zahájené Ph.D. studium ve fyzice nebo didaktice fyziky ke dni přijetí do pracovního poměru
Pracovní poměr:
  • 100 % úvazek, případně nižší dle dohody (min. 40 % úvazku)
  • pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou do 30. 6. 2023
Termín nástupu:
  • únor 2021, příp. dle dohody
Mzdové zařazení:
  • mzdová třída A1, A2 nebo A3 dle vnitřního mzdového předpisu a dosažené vědecké hodnosti
Pracovní podmínky a mzdové zařazení se řídí Pracovním řádem, Vnitřním mzdovým předpisem Technické univerzity v Liberci, zákoníkem práce a Řádem výběrového řízení pro obsazování míst akademických pracovníků a dalších zaměstnanců Technické univerzity v Liberci. Nabízíme:
  • práci na výzkumných projektech
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost hlídání dětí už od 6 měsíců (dětský koutek, mateřská školka)
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • možnost ubytování na zaměstnanecké ubytovně
  • možnost dalšího profesního rozvoje prostřednictvím odborných školení, konferencí, seminářů
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • zaměstnanecké benefity (využívání sportovišť, bazén, lékařská péče)
K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto listinné dokumenty: a) stručný životopis b) stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti c) doklady o ukončeném vzdělání příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště d) seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy   Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v případě konání druhého kola, osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení. Přihlášku do výběrového řízení doručte nejpozději dne 4. 12. 2020 e-mailem nebo poštou na níže uvedené adresy: Technická univerzita v Liberci Personální oddělení Studentská 1402/2 461 17 Liberec 1 Kontaktní osoba: Ing. Alena Šírková, Personální oddělení e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Výběrové řízení na výše uvedené místo je od 2. 11. 2020 zveřejněno na úřední desce Technické univerzity v Liberci: http://www.tul.cz/uredni-deska/uredni-deska-tul/vyberova-rizeni-volna-mista , na webových stránkách Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické: https://www.fp.tul.cz/uredni-deska/vyberova-rizeni, a na portálu zaměstnanosti MPSV: http://portal.mpsv.cz.