Odborný asistent/asistentka katedry řídicí techniky

Děkan Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka – odborného asistenta/asistentky katedra řídicí techniky; 1 místo Požadujeme:
  • VŠ vzdělání příslušného směru (Ing., Mgr.), vědecký titul Ph.D. v technickém nebo přírodovědném oboru, znalost AJ
  • výzkumné zaměření v oboru digitálních materiálů a automatického řízení jejich výroby
  • schopnost, motivaci a nadšení v tomto výzkumu na špičkové úrovni dále pokračovat
  • slibné počáteční výzkumné výsledky v této oblasti obhájené před mezinárodní komunitou (např. články ve špičkových světových časopisech oboru)
  • pracovní zkušenosti ze špičkového světového pracoviště (nejméně půl roku) s prokazatelně dobrými výsledky
  • schopnosti přitahovat a vést studenty, prokázané úspěšnou výukou, nejlépe na špičkové světové univerzitě
  • dobré sociální a komunikační schopnosti
  • předpoklady a motivaci založit v nejbližších letech na katedře vlastní výzkumnou skupinu zaměřenou na digitální materiály
  • předpoklady a motivaci podat v nejbližších 5 letech habilitační práci v této oblasti.
  • otevřené mezinárodní tvůrčí prostředí na katedře, možnost spolupracovat s inspirativními kolegy a spolupracovníky světové úrovně
  • možnost učit a vést velmi nadané, motivované a pracovité studenty našich programů
  • počáteční finanční investici do založení nové skupiny
  • možnost využívat špičkového vybavení katedry a při nákupu dalších potřebných zařízení přístup k obvyklým finančním zdrojům, případně podporu při jejich získání.
  • dobré finanční ohodnocení.
Předpokládaný nástup dle dohody. Přihlášky spolu se strukturovaným životopisem, fotokopiemi dokladů o vzdělání, přehledem o dosavadní odborné praxi a publikační činnosti (včetně datového nosiče s veškerými dokumenty ve formátu pdf) je nutno doručit do 13. 12. 2020 včetně na adresu: ČVUT v Praze, Fakulta elektrotechnická, vedoucí zaměstnaneckého oddělení, Technická 2, 16627 Praha 6 s označením „Výběrové řízení – neotvírat“ nebo elektronicky na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s označením „Výběrové řízení“.