Kartograf na katedře aplikované geoinformatiky a kartografie

Kartograf na katedře aplikované geoinformatiky a kartografie, Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova (plný úvazek)

Požadavky

  • titul Ph.D. v oboru kartografie či geoinformatika, popř. dalších geověd. Možností je též titul Mgr. či Ing. v oboru kartografie či geoinformatika s podmínkou nástupu do Ph.D. studia při zaměstnání.
  • pokročilá znalost kartografie, GIS, webových mapových služeb, počítačové grafiky
  • znalosti principů programování/skriptování (Python, popř. další jazyky).
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • vítán je tvůrčí a týmový přístup, schopnost vědecké a projektové práce

Náplň práce

  • vědecká, pedagogická a publikační činnost včetně projektové agendy

Platové ohodnocení

  • základní hrubá mzda 35–45 tis. Kč dle dosaženého vzdělání a praxe, pololetní a roční odměny, v případě úspěšné publikační a projektové činnost další zajímavé odměny

Nástup

  • možný ihned, nejpozději 1. dubna 2021