Technik / laborant v oboru průtokové cytometrie a mikroskopie

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy hledá laboranta – technika pro Servisní laboratoř zobrazovacích metod ve vědeckém centru BIOCEV.
  • 0.5 – 1 FTE
  • Měření vzorků na průtokovém cytometru BD LSR Fortessa SORP + HTS
  • Sortování buněk na průtokovém sorteru BD FACS Aria Fusion
  • Podpora uživatelů při cytometrickém měření.
  • Rutinní údržba cytometrů
  • Údržba cytometrické laboratoře
  • Kontrola kvality optických mikroskopů
  • Rutinní příprava vzorků pro elektronovou mikroskopii
  • Údržba laboratoří optické a elektronové mikroskopie
  • Asistence s dalšími základními aktivitami nutnými pro provoz servisní laboratoře

POŽADAVKY

• minimálně středoškolské vzdělání (s výhodou v biologii, zdravotnictví, chemii, technických oborech)
  • základní znalost práce s výpočetní technikou
  • základní znalost angličtiny slovem i písmem
  • pečlivost, manuální zručnost a trpělivost, ochota učit se novým metodám a postupům
  • předchozí zkušenost s průtokovou cytometrií a mikroskopií je výhodou, nikoliv však nutností

NABÍZÍME

• zajímavou různorodou práci přispívající ke špičkovým vědeckým projektům
  • moderně vybavené pracoviště se zkušenými kolegy, přátelský kolektiv
  • výborné pracovní podmínky a odpovídající mzdové ohodnocení
  • kompletní zaškolení do průtokové cytometrie a do základů optické a elektronové mikroskopie
  • možnost dalšího vzdělávání

MÍSTO

BIOCEV Úvazek je nabízen v rozsahu 0.5 – 1 FTE. V případě částečného úvazku bude pracovní náplní průtoková cytometrie, v případě plného úvazku bude přidána mikroskopie. Nabízíme roční smlouvu s tříměsíční zkušební dobou a perspektivou dalšího prodloužení. Zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Žádosti budou vyhodnocovány průběžně do naplnění pozice.
Nástup: Nástup možný ihned, nejpozději k 1.5.2021 Uzávěrka: 01.05.2021