Akademický pracovník – odborný asistent pro výuku dějin starověku a středověku

Děkan Katolické teologické fakulty vypisuje výběrové řízení: Pracoviště: Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy Název pracovní pozice: akademický pracovník – odborný asistent pro výuku dějin starověku a středověku. Platové ohodnocení: dle mzdového předpisu Univerzity Karlovy Úvazek: 0,5 Předpokládaný nástup: 1. dubna 2021 Termín přihlášky: 19. března 2021 Popis pozice:
  • Výuka v rámci odborného zaměření.
  • Vědecká práce se zaměřením na dějiny straověku a středověku.
  • Vedení studentských prací a projektů.
  • Podíl na tvorbě projektů financovaných z externích zdrojů.
Požadavky:
  • Magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru.
  • Absolvent doktorského studia církevních a obecných dějin.
  • Pedagogická praxe.
  • Praktická zkušenost s vědeckými projekty a granty a s aktivní účastí na cizojazyčných konferencích výhodou.
  • Občanská a morální bezúhonnost.
Náležitosti přihlášky:
  • Strukturovaný profesní životopis.
  • Přehled vědecké, pedagogické a publikační činnosti.
  • Ověřené kopie dokladů o vzdělání (případně s českým překladem).
  • Osobní bibliografie.
  • Souhlas s využitím osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem.
Způsoby přihlášení: Přihlášku se všemi přílohami zašlete poštou nebo osobně na adresu: Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy, Kancelář děkana, Thákurova 3, 160 00 Praha 6 nebo elektronicky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Průběh výběrového řízení: Pravidla stanoví Řád výběrového řízení Univerzity Karlovy. V prvním kole posuzuje komise písemné přihlášky. V případném druhém kole může podle vlastního uvážení pozvat všechny nebo vybrané uchazeče k pohovoru.