Postdoc / odborný/á asistent/ka – buněčný metabolismus a nádorová biologie

Ústav biochemie, buněčné a molekulární biologie 3. lékařské fakulty přijme excelentního kandidáta či kandidátku na pozici Postdoc, resp. Odborný asistent/ka. Tato pozice je ideální pro absolventy/ky doktorského studia v oblasti lékařství či příbuzných přírodovědných oborů, kteří se chtějí dále věnovat výzkumu a výuce na nejprogresívnější české lékařské fakultě, U této pozice se počítá s dalším akademickým postupem (tenure track). Znalost anglického jazyka na vysoké úrovni je nutná. Pedagogické zkušenosti či dovednosti spojené s komunikací a popularizací vědy vítány.

Úspěšný kandidát či kandidátka se bude podílet na výzkumné i výukové činnosti v oblasti buněčného metabolismu a nádorové biologie (více informací na https://www.lf3.cuni.cz/3LF-1021.html). Nabízíme stabilní zaměstnání, nadstandardní finanční ohodnocení, stimulující práci v mezinárodním akademickém prostředí a podporu dalšího odborného i akademického růstu.

Motivační dopis, životopis spolu se seznamem publikací či případné dotazy prosím zasílejte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..