Vědecký pracovník – vývojář

Pracoviště Laboratoř antropologie kostní tkáně je součástí Katedry antropologie a genetiky člověka, Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy a ve spolupráci s mezinárodními týmy se věnuje výzkumu v oblasti biologické antropologie obzvláště bioarcheologie a studia evoluce člověka (např. lokomoce a termoregulace) s využitím kosterního materiálu a experimentů na živých lidech. Náplň práce Vývoj kódu pro zpracování vědeckých dat, statistické analýzy, simulace biomechanických a fyziologických procesů a vizualizace dat. IT podpora vědeckých projektů a studentských prací. Práce s širokou škálou dat od 3D modelů anatomických struktur (CT, MRI, povrchové skeny) po dynamická data spojená s biomechanikou a fyziologií lidského pohybu (síly, VO2/CO2, EMG, teplota, …). Požadavky Programování ve VBA, Python případně jiných jazycích. Pozice je vhodná i pro studenty informatických a příbuzných oborů. Nabízíme Práce na plný či částečný úvazek, přátelské pracovní prostředí, spoluautorství odborných publikací, flexibilní pracovní doba, home office, 5 týdnů dovolené, příspěvky a slevy na stravování, sport, kulturu, cestování a další služby, zdarma jazykové kurzy. Hrubý plat: až 30 000 Kč/měsíc dle úvazku. Nástup možný ihned. Své životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.