Akademický pracovník – asistent/ka nebo odborný asistent/ka na katedru managementu sportu

Děkanka Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Asistent/asistentka nebo odborný asistent/asistentka na katedru managementu a sportu UK FTVS s datumem nástupu dohodou a výši pracovního úvazku 0,2. Od kandidáta/ky se očekává, že se bude aktivně podílet na chodu pracoviště, na výuce předmětů, které pracoviště garantuje, na kontrolách studia, na vytváření a aktualizaci kurikula či na výzkumných projektech pracoviště. Výuku a kontroly studia bude kandidát realizovat v segmentu manažersko-ekonomických předmětů v oblasti sportu. Požadavky:
  • Dokončené magisterské studium v oboru managementu sportu či podobném
  •  Minimálně probíhající postgraduální (Ph.D.) studium
  •  Organizační schopnosti, schopnost týmové práce na pracovišti, prezentační dovednosti
  •  Schopnost zajištovat online výuku
K přihlášce je nutné přiložit
  • Doklady o dosaženém vzdělání
  • Profesní životopis s uvedením údajů o dosavadní praxi
  • Platný výpis z rejstříku trestů
Písemné přihlášky a výše uvedené doklady posílejte do 30 dnů od uveřejnění výběrového řízení na úřední desce fakulty v elektronické podobě na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby UK FTVS zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.