Docent / Odborný asistent se zaměřením na obecnou sociologii, oblasti aplikované sociologie nebo metodologii empirického výzkumu

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka na pozici docent/odborný asistent se zaměřením na obecnou sociologii, oblasti aplikované sociologie nebo metodologii empirického výzkumu pro Katedru sociologie FF UHK (bakalářský studijní program Sociologie).

Kvalifikační požadavky:

• ukončená habilitace, nebo Ph.D. vzdělání v oboru sociologie nebo příbuzném;
  • vědecká a publikační činnost v oboru;
  • znalost anglického jazyka a schopnost v něm přednášet.

Požadované dokumenty:

• profesní životopis;
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání v oboru;
  • přehled dosavadní pedagogické, vědecké a publikační činnosti.

Termín nástupu: 1. července 2021 (příp. dle dohody)

Výše úvazku: 1,0

Bližší informace: PhDr. Miroslav Joukl, Ph.D., vedoucí Katedry sociologie FF UHK, tel. 493 331 246, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Požadované dokumenty zasílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo písemně na adresu: Univerzita Hradec Králové, děkanát Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové do 9. května 2021.