Pracovník projektového a finančního kontrolingu

Ředitel Středoevropského technologického institutu (CEITEC VUT) vypisuje výběrové řízení na pozici:

Láká Vás práce v mezinárodním, dynamickém a moderním vědeckém institutu?

Rádi pracujete s lidmi a pro lidi?

Je pro Vás největším benefitem dobrý kolektiv a smysluplná náplň práce?

Hledáme kandidáta se zájmem o agendu v oblasti projektového a finančního kontrolingu v úzké spolupráci s vědeckými pracovníky.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomického směru
  • alespoň základní znalost anglického jazyka slovem i písmem,
  • minimálně 3 roky praxe v oblasti kontrolingu výhodou,
  • předchozí zkušenost s projektovým kontrolingem a v prostředí VŠ výhodou,
  • pokročilá expertní znalost prostředí MS EXCEL,
  • samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, orientace na detail, systematičnost, organizační schopnosti, týmovost.

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek pro prestižní mezinárodní vědecký institut,
  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v rámci univerzity,
  • inspirující a dynamické prostředí,
  • 6 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravu ve formě stravenek a závodního stravování,
  • zvýhodněný firemní mobilní tarif,
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření
  • univerzitní miniškolka Edisonka https://skolka.agentura-provas.cz/
  • možnost využití zvýhodněných (nejen) jazykových kurzů https://www.lli.vutbr.cz/jazykove-kurzy
  • a především dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl.

Náplň práce

  • Projektový kontroling - evidence projektů a zdrojů financování,
  • kontrola plánu vs čerpání prostředků z jednotlivých projektů a ostatních zdrojů financování,
  • zpracování dat a tvorba výstupů ze všech subsystémů,
  • spolupráce s vedoucími organizačních útvarů CEITEC VUT v otázkách čerpání finančních prostředků,
  • komplexní zajištění agendy související s datovými výstupy pro potřeby vedoucích pracovníků.

Místo práce: Brno

Nástup možný: Dle domluvy (možný již od května 2021)

Pokud se Vám neozveme do 2 týdnů od uzavření výběrového řízení, dali jsme přednost jinému kandidátovi.