Odborný/á asistent/ka se zaměřením na stomatochirurgii

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení k obsazení místa:

Odborný/á asistent/ka se zaměřením na stomatochirurgii

Předpokládaný nástup: 1. 6. 2021 nebo dle dohody

Předpokládaný úvazek: 10%

Požadujeme:

• VŠ vzdělání lékařského směru,
  • doktorské vzdělání v oboru stomatochirurgie nebo v chirurgických oborech s perspektivou zahájení habilitačního řízení do 1-2 let,
  • vědeckovýzkumná a publikační činnost odpovídající očekávanému habilitačnímu,
  • odborná praxe vítána,
  • znalost anglického jazyka - B2,
  • EU research level: R2 – Recognized.

Popis pracovního místa:

• Odborný/á asistent/ka zajišťuje výuku v bakalářských a magisterských studijních programech (včetně vedení a oponování závěrečných prací) a podílí se na rozvoji těchto studijních programů.
  • V případě schválení vědeckou radou fakulty se odborný asistent podílí na zajišťování doktorských studijních programů.

Aktivně se podílí na tvůrčí činnosti, zejména:

• formou samostatného řešení složitých výzkumných a vývojových úkolů,
  • aktivní publikační činnosti v recenzovaných časopisech, popřípadě jinou formou publikačních výstupů podle požadavků oboru a v souladu s požadavky standardů tvůrčí činnosti na OU,
  • aktivní účastí na vědeckých konferencích a odborných setkáních,
  • aktivní prezentací výsledků tvůrčí činnosti.

Dále se odborný asistent podílí:

• na třetí roli univerzity zejména formou popularizace tvůrčí činnosti,
  • na administrativě spojené s vykonávanou činností,
  • na samosprávě univerzity.

Přihlášky:

Do 23. 5. 2021 zašlete:

• doklady o dosažené kvalifikaci,
  • vyplněný souhlas se zpracováním osobních údajů (ke stažení na www.osu.cz),
  • strukturovaný profesní životopis,
  • přehled publikační činnosti

na adresu personálního oddělení Lékařské fakulty Ostravské univerzity, Syllabova 19, 703 00 Ostrava 3 nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Výběrové řízení bude vedeno v českém jazyce.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na neobsazení pracovní pozice nebo zrušení výběrového řízení.