Odborný asistent pro obory Analytická chemie a Výpočetní chemie

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrové řízení na

1 místo odborného asistenta, obor Analytická chemie (úvazek 1,0 případně dle dohody).

1 místo odborného asistenta, obor Výpočetní chemie (úvazek 1,0 případně dle dohody).

Vybraný(á) uchazeč(ka) pro výše uvedené pozice bude splňovat:

Vzdělání a kvalifikace:

  • Akademický titul – Ph.D., popř. Mgr. nebo Ing. (student doktorského studia) v oboru chemie, bioinformatika nebo příbuzném
  • Výuková praxe na VŠ a zahraniční zkušenosti výhodou.
  • Publikační činnost v časopisech s IF a zkušenosti s řešením projektů VaV výhodou.
  • Schopnost samostatně řešit vědecké problémy.

Náplň práce:

  • Vyučované předměty v odpovídajícím studijním programu.
  • Samostatná vědecká práce a zapojení do etablovaného vědeckého týmu.

Nabízíme:

  • 8 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na důchodové nebo životní připojištění, flexi pasy.
  • Podpora v osobním i odborném růstu.
  • Kvalitní zázemí s moderními učebnami a laboratořemi.

Předpokládaný nástup: září 2021 (příp. dle dohody).

Přihlášky s doklady o VŠ vzdělání, dosažených akademicko-vědeckých titulech, přehledem dosavadní pedagogické a vědecké činnosti, odborným životopisem a výpisem z rejstříku trestů zasílejte elektronicky na adresu: