Lektor/ka pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných Katedrou financí

Děkan Ekonomicko-správní fakulty MU vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa:

na pozici Lektora/lektorky pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných Katedrou financí

Pracoviště: Ekonomicko-správní fakulta, Masarykovy univerzita, Brno

Pracovní poměr: Smlouva na dobu určitou, na 3 roky s možností prodloužení

Úvazek: 1,0 (40 hodin týdně)

Předpokládaný nástup: 1. 6. 2021, případně dohodou

Náplň Vaší práce

  • výuka v rámci klíčových předmětů zajišťovaných katedrou z oblasti finančního řízení a bankovnictví,
  • vedení závěrečných prací v českém a anglickém jazyce,
  • účast v komisích státních závěrečných zkoušek v českém a anglickém jazyce.

Požadujeme

  • ukončené nebo probíhající doktorské studium v oboru Finance nebo příbuzném oboru,
  • schopnost přednášet v českém a anglickém jazyce,
  • pedagogická praxe výhodou,
  • zkušenosti z bankovní nebo podnikové praxe

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v prostředí prestižní univerzity,
  • profesionální tým a příjemné pracovní prostředí,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, 8 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování, bezplatné využití služeb knihoven Masarykovy univerzity atd.),
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje,
  • možnost zahraniční stáže

Výběrové řízení

K výběrovému řízení uchazeč zašle:

  • profesní životopis,
  • přehled pedagogické praxe,
  • motivační dopis spolu s vizí vlastního působení na katedře
  • kopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

Pokračování na zdrojové stránce: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/62054