Lektor na Ústavu anatomie

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení k obsazení místa:

• Lektor na Ústavu anatomie, akademický pracovník

Předpokládaný nástup:

• 1. 9. 2021 nebo dle dohody

Předpokládaný úvazek:

• 100%

Popis pracovního místa:

Lektor se podílí na výuce v bakalářských a magisterských studijních programech (včetně vedení a oponování závěrečných prací) a podílí se na rozvoji těchto studijních programů. Může se podílet na tvůrčí činnosti v rámci svého profesního rozvoje (vývoj, výzkum, inovace).

Kvalifikační a další předpoklady:

• ukončené studium v magisterském studijním programu všeobecné lékařství;
  • praxe vítána;
    veterinární lékařství; nebo v oblasti přírodních věd (např. biologie) nebo antropologie;
  • zájem o obor a vědeckou práci;
  • znalost anglického jazyka B2 samostatnost, schopnost práce v týmu
  • předpoklad profesního růstu v oboru (doktorské studium).

• profesionální prostředí;
  • perspektivní povolání při výchově budoucích lékařů;
  • kariérní růst;
  • zapojení do klinicko-anatomických projektů;
  • možnost zahraničních stáží, jazykového vzdělávání;
  • 8 týdnů dovolené (tj. 320 hodin), 5 dnů volna k léčení, stravenky;
  • zajímavé finanční ohodnocení, možnost odměn.

Přihlášky, doložené:

• doklady o dosažené kvalifikaci,
  • vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů (ke stažení na www.osu.cz),
  • strukturovaným profesním životopisem,
  • motivačním dopisem,
  • přehledem publikační činnosti,

zasílejte do 31. 7. 2021 na adresu personální oddělení Lékařské fakulty Ostravské univerzity, Syllabova 19, 703 00 Ostrava 3

nebo na email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.';document.getElementById('cloaka77182972672d598d52905f80306e75b').innerHTML += ''+addy_texta77182972672d598d52905f80306e75b+'<\/a>';

Výběrové řízení bude vedeno v českém jazyce. První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči.

Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.