Asistent na Ústavu anatomie, akademický pracovník

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení k obsazení místa:

• Asistent na Ústavu anatomie, akademický pracovník

Předpokládaný nástup:

• 1. 9. 2021 nebo dle dohody

Předpokládaná výše úvazku:

• 100%

Popis pracovního místa:

Asistent zajišťuje výuku v bakalářských a magisterských studijních programech (včetně vedení a oponování závěrečných prací). Aktivně se podílí  ve spolupráci se svým mentorem na tvůrčí činnosti (zejména formou aktivní publikační činnosti v recenzovaných časopisech, popřípadě jinou formou publikačních výstupů podle požadavků oboru a v souladu s požadavky standardů tvůrčí činnosti na OU, aktivní účastí na vědeckých konferencích a odborných setkáních, aktivní prezentací výsledků tvůrčí činnosti; Dále se asistent podílí na třetí roli univerzity zejména formou popularizace tvůrčí činnosti, na administrativě spojené s vykonávanou činností a na samosprávě univerzity. Asistent aktivně směřuje k získáni vysokoškolského vzdělání III. stupně.

Kvalifikační a další předpoklady:

• ukončené studium v magisterském studijním programu všeobecné lékařství; veterinární lékařství; nebo v oblasti přírodních věd (např. biologie) nebo antropologie;
  • student doktorského studia;
  • EU Research Level: R1 – First stage;
  • zájem o obor a vědeckou práci;
  • znalost anglického jazyka B2;
  • schopnost samostatné vědecké práce včetně publikační aktivity;
  • předpoklad profesního růstu v oboru (doktorské studium).

• profesionální prostředí,
  • zajímavé finanční ohodnocení, možnost odměn;
  • kariérní růst;
  • zapojení do klinicko-anatomických projektů;
  • možnost zahraničních stáží;
  • 8 týdnů dovolené (tj. 320 hodin), 5 dnů volna k léčení, stravenky.

Přihlášky, doložené:

• doklady o dosažené kvalifikaci,
  • vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů (ke stažení na www.osu.cz),
  • strukturovaným profesním životopisem,
  • motivačním dopisem,
  • přehledem publikační činnosti,

zasílejte do 31.7.2021 na adresu personální oddělení Lékařské fakulty Ostravské univerzity, Syllabova 19, 703 00 Ostrava 3

Výběrové řízení bude vedeno v českém jazyce. První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči. Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.