Vedoucí Katedry ruských a východoevropských studií

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici vedoucí / vedoucího Katedry ruských a východoevropských studií pro Institut mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzita Karlova.

Požadavky:

• minimálně titul Ph.D. v příslušném oboru
  • vysokoškolské vzdělání a publikační činnost v oboru
  • zkušenost s řízením vědeckých a pedagogických týmů, vedením domácích i zahraničních projektů a mezinárodní spoluprací
  • perfektní znalost angličtiny a ruštiny slovem i písmem
  • znalost češtiny výhodou

• pracovní úvazek ve výši 1,0 (40 hodin týdně)
  • předpokládaný nástup 1. 8. 2021

Písemná přihláška musí obsahovat:

• akademický životopis
  • Koncepci rozvoje badatelské, organizační a pedagogické činnosti Katedry ruských a východoevropských studií IMS v souladu s Koncepcí rozvoje IMS 2019 – 2022, Dlouhodobého záměru FSV UK a UK
  • přehled publikační činnosti za posledních 5 let
  • ukázku psaného textu (publikovaný či nepublikovaný)
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 1. 7. 2021 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „IMS – Vedoucí Katedry ruských a východoevropských studií“

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.