Akademický pracovník / akademická pracovnice pro Katedru marketingové komunikace a public relations

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici akademického pracovníka / akademické pracovnice pro Katedru marketingové komunikace a public relations na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzita Karlova.

Požadavky:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání s akademickou nebo vědeckou hodností docent nebo Ph.D. (či ekvivalentními a vyššími)
  • minimálně dvouletou pedagogickou a vědeckou praxi v oboru marketingová komunikace a PR nebo strategická komunikace, případně v jiných oborech s úzkým přesahem do výše jmenovaných, odpovídající publikační a tvůrčí činnost, zkušenost s grantovou činností
  • výbornou aktivní znalost angličtiny slovem i písmem a schopnost přednášet v angličtině a v češtině

Nabízíme:

  • pracovní úvazek ve výši 0,5 (to jest 20 hodin týdně) na dva roky s možností prodloužení
  • předpokládaný nástup 1. 9. 2021
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • náplň práce: výuka v oboru marketingová komunikace a PR a strategická komunikace se zaměřením na oblast marketingového výzkumu a metodologie komunikačních studií v mezinárodním kontextu v bakalářském a magisterském studiu, a to jak v českém, tak anglickém jazyce, významný podíl spolupráce na organizačním chodu katedry a společných projektech, tvůrčí aplikace výsledků vědecko-výzkumné činnosti do pedagogické činnosti katedry, vlastní vědecko-výzkumná činnost a aktivní grantová činnost, působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací, expertizní činnost na národní a mezinárodní úrovni

Písemná přihláška musí obsahovat:

  • akademický životopis
  • přehled publikační činnosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • motivační dopis s představou o zapojení do výuky a vlastní vědecké práci na katedře

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.