Specialista podpory výuky matematiky – Výzkumný pracovník

Ředitel CEITEC VUT vypisuje výběrové řízení na pozici:

Výzkumná skupina Kybernetika a robotika výzkumného centra CEITEC VUT se soustřeďuje na výzkum v oblastech automatického řízení, embedded systémů, senzorů a robotiky.

Naše laboratoře se podílejí na projektech základního i aplikovaného výzkumu.

Hledáme uchazeče na pozici vědeckovýzkumného pracovníka – specialisty podpory výuky matematiky, který bude mít znalosti z praxe v oboru, ochotu stále se rozvíjet a vyvíjet inovativní řešení v oblasti podpory učení a výuky matematiky.

Náplň práce:

  • Vývoj a implementace inovativních řešení v oblasti podpory učení a výuky matematiky.
  • Sběr, zpracování a analýza dat týkajících se podpory učení a výuky matematiky.
  • Poskytování zpětné vazby vyučujícím.
  • Poskytování podpory studentům při učení matematiky ve výuce i mimo výuku.
  • Zajištění provozu systému podpory učení matematiky.
  • Komunikace s tutory a studenty.
  • Zapojení do mezinárodních projektů v oblasti podpory učení a výuky matematiky.

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské magisterské vzdělání matematického směru.
  • Zkušenost se sběrem a zpracováním dat z výuky matematiky.
  • Zkušenost s poskytováním zpětné vazby vyučujícím.
  • Znalost moderních vzdělávacích metod a nástrojů (flipped classroom, inquiry-based learning, computer-aided assessment) výhodou.
  • Zkušenost s badatelsky orientovaným učením výhodou.
  • Praxe v poskytování podpory studentům při učení matematiky výhodou.
  • Komunikativní znalost AJ.

Nabízíme:

  • Místo práce: Brno
  • Pracovní úvazek v rozsahu 3 hodiny týdně
  • Délka trvání pracovního poměru 2 roky
  • Nástup 1.8.2021

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi o Vás uslyšíme.