Akademický pracovník na Katedru sportů v přírodě

Děkanka Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

Asistent/asistentka nebo odborný asistent/asistentka na katedru sportů v přírodě

s datem nástupu dohodou a výší pracovního úvazku 0,5.

Požadavky:

•    Dokončené magisterské studium v oboru tělesné výchov
  •    Organizační schopnosti, schopnost týmové práce na pracovišti, prezentační dovednosti
  •    Odborné zaměření na lyžování, vodní sporty, turistiku a pobyt v přírodě
  •    Licence spojené s aktivitami v přírodě a další odborné zaměření tohoto typu spadající do předmětů katedry sportů v přírodě výhodou.

K přihlášce je nutné přiložit:

•   Doklady o dosaženém vzdělání
  •   Přihlášku do výběrového řízení
  •   Profesní životopis s uvedením údajů o dosavadní praxi
  •   Platný výpis z rejstříku trestů

Písemné přihlášky a výše uvedené doklady posílejte do 30 dnů od uveřejnění výběrového řízení na úřední desce fakulty v elektronické podobě na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby UK FTVS zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.