Výzkumný datový analytik junior

RECETOX je ústavem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, který realizuje výzkum, vývoj, výuku a expertní činnost v oblasti znečištění prostředí toxickými látkami a zkoumání jejich vlivu na člověka a zdraví. Více o nás na www.recetox.muni.czwww.facebook.com/recetox

.

Do týmu Dr. Pavla Pilera Design studií a management dat hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici datový analytik.

Náplní Vaší práce bude zejména

• Vytváření katalogů otázek a číselníků
  • Reporting – základní vyhodnocení sbíraných dat
  • Správa obsahu databáze (včetně čištění dat)
  • Příprava dat na import do databáze / příprava dat na export
  • Možnost spolupráce na analýzách dat
  • Testování nových verzí systému

Požadujeme

• VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském programu
  • Znalost práce na PC se zaměřením na MS Office, zejména pokročilá znalost Excel
  • Základní znalost a zkušenost s jazykem SQL
  • Základní znalost SPSS, STATA, Statistica, jazyka R výhodou, nikoliv podmínkou
  • Výhodou zkušenosti s dotazníkovými šetřeními
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost při plnění svěřených úkolů
  • Základní komunikaci v AJ

Nabízíme

• Zajímavou a zodpovědnou práci na špičkovém vědeckém pracovišti
  • Motivující mzdové a pracovní podmínky
  • Možnost vzdělávat se a účastnit se vědeckých konferencí
  • Možnost spolupráce se zahraničními týmy
  • Možnost krátkodobých zahraničních stáží
  • Zapojení do multioborového týmu
  • Zázemí významné instituce a předního vědeckého pracoviště
  • Zaměstnanecké benefity: 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměna při pracovním výročí, zvýhodněný zaměstnanecký program Vodafone, MultiSport karta, káva na pracovišti zdarma, slevy v kině Scala a univerzitních knihovnách atd.
  • Předpokládaný nástup dohodou
  • Jsme otevřeni jednání o výši úvazku – práce na nižší úvazek je možná.

Zaujala Vás pozice a chcete se stát členem našeho týmu?

Jak se přihlásit

Svůj (i) strukturovaný životopis, (ii) krátký motivační dopis a (iii) případný doporučující dopis zasílejte vyplněním e-přihlášky MU v sekci Elektronická přihláška v tomto odkaze: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/63276

Po úspěšném odeslání Vaší přihlášky obdržíte automatické emailové potvrzení o přijetí.  V případě problémů s vyplněním e-přihlášky či pochybností o správném jejím odeslání kontaktujte Barboru Chlubnou na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vhodní kandidáti budou následně zváni na osobní nebo videokonferenční pohovor.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši reakci!

Proces výběru

Příchozí přihlášky budou pečlivě posouzeny v souladu s principy Evropské charty a Kodexu pro výzkumné pracovníky. Výběrová kritéria: (i) soulad s požadavky na profil uchazeče uvedenými výše (ii) zaslání všech dokumentů požadovaných v přihlášce.

Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a snažíme se vytvářet pracovní prostředí uspokojující individuální potřeby všech zaměstnanců.

Více o nás

Masarykova univerzita je druhou největší univerzitou v České republice, s 9 fakultami, více než 5000 zaměstnanci a 30 000 studenty. Jsme univerzitou se širokým výzkumným spektrem výzkumných oblastí se silným mezinárodním postavením. Naší misí je poskytovat vzdělávání a výzkum nejvyšší kvality.

Přírodovědecká fakulta MU, hrdý nositel ocenění HR Excellence in Research Award udělovaného Evropskou komisí, je výzkumně orientovanou fakultou, nabízející vysokoškolské vzdělání úzce spojené se základním i aplikovaným výzkumem a středoškolským vyučováním věd: matematika, fyzika, chemie, biologie a vědy o Zemi. Jsme nejproduktivnější vědeckou jednotkou Masarykovy univerzity a generujeme přibližně 40% výzkumných výsledků univerzity.

Prohlédněte si také naše Kariérní stránky.