Vědeckovýzkumný pracovník - Data Engineer/Scientist

Ředitel Centra ENET, Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava vyhlašuje výběrové řízení k obsazení pracovního místa na pozici:

DATA ENGINEER/SCIENTIST

Náplň pracovní činnosti:

  • vývoj v oblasti zpracování rozsáhlých dat
  • příprava a realizace projektů VaV
  • realizace výsledků vědy a výzkumu dle RIV – publikace typu Jimp, patenty apod.
  • příprava a realizace projektů smluvního výzkumu

Požadujeme:

  • zkušenostmi s datovou analýzou
  • předchozí zkušenosti na pozici Big Data Engineer nebo na pozici vývojáře/vývojářky SW
  • znalost programovacího jazyka Python – schopnost přečíst a interpretovat zdrojový kód
  • znalost SQL
  • základní znalost skriptovacího jazyka bash
  • rozhled v oblasti strojového učení, data science, optimalizace
  • zkušenosti s architekturou řešení v dané oblasti

Nabízíme:

  • možnost práce na zajímavých projektech v rámci perspektivní organizace
  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou
  • příjemné pracovní prostředí a motivační mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • 6 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využití univerzitní MŠ

Termín nástupu:

  • Ihned (případně dle domluvy)

Do předmětu zprávy prosím uveďte: „VŘ na pozici Data Engineer“.