Vědecký pracovník/vědecká pracovnice

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze hledá zaměstnance na Ústav analýzy potravin a výživy na pozici

VĚDECKÝ PRACOVNÍK / VĚDECKÁ PRACOVNICE - 323

Náplň práce:
  • Chemické rozbory potravin, včetně přípravných operací
  • Laboratorní výuka
  • Individuální pedagogická práce se studenty: konzultování studentských projektů, bakalářských prací, případně diplomových prací (ve spolupráci se zkušeným učitelem)
  • Pomoc při zajištění běžného chodu laboratoře - zásobování (chemikálie, běžný i spotřební materiál)
Požadavky:
  • VŠ magisterské vzdělání chemického nebo přírodovědného zaměření
  • Základní znalost práce na PC
  • Znalost AJ
  • Otevřenost, ochota učit se novým věcem, komunikativnost, příjemné a vstřícné vystupování
  • Spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup
Nabízíme:
  • Zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, firemní rekreační zařízení, dětský koutek)
  • Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
  • Úvazek plný 1,0 – po dohodě možno i zkrácený
  • Pracoviště na Praze 6, v blízkosti metra Dejvická
  • Moderně vybavené pracoviště, příjemné pracovní prostředí
  • Nástup IHNED nebo dohodou
Kontakt:
Přihláška musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.

Zveřejněno 8. 7. 2021