Asistent/ka nebo lektor/ka se zaměřením na neurologii

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení k obsazení místa:

• Asistent/ka nebo lektor/ka se zaměřením na neurologii

Předpokládaný nástup:

• 1. 2. 2022 nebo dle dohody

Předpokládaný úvazek:

• 3 místa x úv. 0,05

Požadujeme:

• VŠ vzdělání lékařského směru;
  • Student doktorského studijního programu /u pozice asistent/v daném oboru nebo příbuzném oboru
  • vědeckovýzkumná a publikační činnost v oboru nebo příbuzném oboru;
  • odborná praxe min. 5 let /u pozice lektor/ v oboru ;
  • znalost anglického jazyka - B2;
  • výborná znalost českého jazyka – C2.

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

• český

Popis pracovního místa:

Lektor se podílí na výuce v bakalářských a magisterských studijních programech (včetně oponování a vedení závěrečných prací). Může se podílet na tvůrčí činnosti (výzkum, vývoj, inovace).

Asistent zajišťuje výuku v bakalářských a magisterských studijních programech (včetně vedení a oponování závěrečných prací). Aktivně se podílí  ve spolupráci se svým mentorem na  tvůrčí činnosti (zejména formou aktivní publikační činnosti v recenzovaných časopisech, popřípadě jinou formou publikačních výstupů podle požadavků oboru a v souladu s požadavky standardů tvůrčí činnosti na OU, aktivní účastí na vědeckých konferencích a odborných setkáních, aktivní prezentací výsledků tvůrčí činnosti; Dále se asistent podílí na třetí roli univerzity zejména formou popularizace tvůrčí činnosti, na administrativě spojené s vykonávanou činností a na samosprávě univerzity. Asistent aktivně směřuje k získáni vysokoškolského vzdělání III. stupně.

Přihlášky, doložené:

zasílejte do 7. 10. 2021 na adresu personálního oddělení Lékařské fakulty Ostravské univerzity, Syllabova 19, 703 00 Ostrava 3 nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na neobsazení pracovní pozice nebo zrušení výběrového řízení.