Veterinární patolog

Oddělení histopatologie Českého centra fenogenomiky (CCP), které je součástí Ústavu molekulární genetiky AV ČR se sídlem v kampusu BIOCEVu ve Vestci hledá vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici

Veterinární patolog nebo patoložka

Jaká bude náplň vaší práce?

  • Patologická analýza zahrnující makroskopické a histologické vyšetření (především) transgenních myší a potkanů
  • Odběry a vyhodnocování vzorků, vedení dokumentace a zpracování závěrečných zpráv
  • Práce na vědeckých projektech v rámci spolupráce v mezinárodních konsorciích a výzkumných nebo preklinických projektech uživatelů CCP (i v GLP/SLP režimu)
  • Řízení práce laboratorního personálu
  • Zavádění metod digitální patologie
  • Možnost vlastního výzkumného projektu

Koho bychom rádi zaměstnali?

Vhodný uchazeč či uchazečka by měli mít vysokoškolské vzdělání v odpovídajícím oboru (patologie, veterinární lékařství, morfologie, fyziologie či obdobné). Praxe v oboru je výhodou, ale není podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy. S ohledem na mezinárodní tým jednotky požadujeme angličtinu na komunikativní úrovni (B1 nebo lepší).

A co nabízíme?

  • Práci v oblasti vědy a výzkumu v mezinárodním prostředí špičkově vybavené výzkumné infrastruktury
  • Možnost dalšího kariérního rozvoje v oboru histopatologie a preklinických studií
  • Adekvátní mzdové ohodnocení navýšené po zkušební době a široké spektrum benefitů nabízených ÚMG (pět týdnů dovolené, ústavní školka, stravenky, sickdays, jazykové kursy, příspěvek na sport/kulturu/pojištění a další)

První pracovní smlouvu dáváme na dobu určitou na jeden rok s předpokladem následného prodloužení. Nástup dle dohody, Místo výkonu práce je v budově CCP v kampusu BIOCEV ve Vestci.