Koordinátor/ka projektů (úvazek 0,5)

RECETOX je ústavem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, který realizuje výzkum, vývoj, výuku a expertní činnost v oblasti znečištění prostředí toxickými látkami a zkoumání jejich vlivu na člověka a zdraví. Více o nás na www.recetox.muni.cz, www.facebook.com/recetox

.

Do týmu projektového oddělení hledáme kolegu/kolegyni, kterého/rou baví projektový management související s vědou a výzkumem, tedy koordinace celého projektového cyklu od přípravy návrhu, dohled nad řešením a naplňováním cílů, až po jeho ukončení. K ruce bude mít ekonoma projektu, který zajistí a pohlídá finanční stránku, na koordinátorovi v úzké spolupráci s řešitelem projektu bude zajistit řízení projektu a dohlížet na hladký průběh a řešení dle plánu. Uvítáme uchazeče se vzděláním přírodovědného či ekonomického směru a s předchozí zkušeností s přípravou a/nebo koordinací projektů financovaných Evropskou komisí a dalšími mezinárodními poskytovateli grantů.

RECETOX patří mezi nejúspěšnější české žadatele o granty v programu H2020. V současné době je u nás realizováno 19 H2020 projektů s celkovým rozpočtem 20 mil. euro, projekty národních poskytovatelů v objemu 335 mil. Kč a další připravujeme. Více o našich projektech na www.recetox.muni.cz/vyzkum/projekty

Nabízíme pestrou práci v přátelském mezinárodním kolektivu špičkového pracoviště, flexibilní pracovní dobu a příležitost podílet se na koordinaci výzkumných projektů v oblasti znečištění prostředí toxickými látkami a zkoumání jejich vlivu na člověka a zdraví.

Náplní Vaší práce bude zejména

• Koordinace projektů v rámci svěřených grantových schémat
  • Zajištění všech aktivit spojených s návrhovou fází – poskytování konzultací ke svěřeným grantovým schématům, proofreading obecné i vědecké části žádosti
  • Spolupráce s řešitelem a ekonomem projektu během celé doby řešení projektu, auditů a kontrol projektu
  • Koordinace vnitřních procesů v souvislosti s implementací projektů (sběr podkladů souvisejících s projektem)
  • Zajišťování dílčích a závěrečných zpráv projektů
  • Vytváření datových a analytických přehledů
  • Podpora interních administrativních procesů
  • Správa elektronické a fyzické dokumentace
  • Vykonávání role správce rozpočtů u svěřených projektů

Požadujeme

• VŠ vzdělání přírodovědného nebo ekonomického směru
  • Zkušenosti s přípravou a/nebo koordinací projektů financovaných Evropskou komisí a dalšími mezinárodními poskytovateli grantů
  • Schopnost plánování a organizování
  • Schopnost práce s daty (databáze, kontingenční tabulky) a analytické myšlení
  • Aktivní, systematický a zodpovědný přístup k práci
  • Pečlivost, samostatnost, smysl pro detail
  • Schopnost týmové práce, komunikativnost
  • Znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • Ochotu se vzdělávat
  • Znalost práce na PC – MS Office (zejména Excel, Word)

Nabízíme

• Práci na hlavní pracovní poměr pro prestižní vědecké pracoviště s mezinárodním přesahem a spoluprací
  • Prostor pro osobní a odborný růst, možnost dalšího školení a vzdělávání
  • Aktivní využití angličtiny
  • Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba s možností práce z domova, příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu, příspěvek na penzijní spoření, Multisport karta, slevy na jazykové kurzy MU a v univerzitních knihovnách, výhodné mobilní tarify Vodafone, ad.
  • Místo práce v moderním pracovišti areálu Univerzitního kampusu Bohunice s dobrou dopravní dostupností
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás pozice a chcete se stát členem našeho týmu?

Jak se přihlásit

Svůj (i) strukturovaný životopis, (ii) krátký motivační dopis a (iii) případný doporučující dopis zasílejte vyplněním e-přihlášky MU v sekci Elektronická přihláška v tomto odkaze: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/66740

Po úspěšném odeslání Vaší přihlášky obdržíte automatické emailové potvrzení o přijetí. V případě problémů s vyplněním e-přihlášky či pochybností o správném jejím odeslání kontaktujte Barboru Chlubnou na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vhodní kandidáti budou následně zváni na osobní nebo videokonferenční pohovor.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši reakci!

Proces výběru

Příchozí přihlášky budou pečlivě posouzeny v souladu s principy Evropské charty a Kodexu pro výzkumné pracovníky. Výběrová kritéria: (i) soulad s požadavky na profil uchazeče uvedenými výše (ii) zaslání všech dokumentů požadovaných v přihlášce.

Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a snažíme se vytvářet pracovní prostředí uspokojující individuální potřeby všech zaměstnanců.

Více o nás

Masarykova univerzita je druhou největší univerzitou v České republice, s 9 fakultami, více než 5000 zaměstnanci a 30 000 studenty. Jsme univerzitou se širokým výzkumným spektrem výzkumných oblastí se silným mezinárodním postavením. Naší misí je poskytovat vzdělávání a výzkum nejvyšší kvality.

Přírodovědecká fakulta MU, hrdý nositel ocenění HR Excellence in Research Award udělovaného Evropskou komisí, je výzkumně orientovanou fakultou, nabízející vysokoškolské vzdělání úzce spojené se základním i aplikovaným výzkumem a středoškolským vyučováním věd: matematika, fyzika, chemie, biologie a vědy o Zemi. Jsme nejproduktivnější vědeckou jednotkou Masarykovy univerzity a generujeme přibližně 40% výzkumných výsledků univerzity.

Prohlédněte si také Kariérní stránky našeho centra https://www.recetox.muni.cz/kariera/kariera-na-recetoxu