Programátor v jazyce C

Hledáme programátora v jazyce C pro implementaci rozšíření (extension) do databáze PostgreSQL. Vytvořená rozšíření budou součástí open source sémantické databází malých molekul.

Požadujeme:

• velmi dobrou znalost jazyka C
  • chuť učit se novým věcem

Výhodou je znalost:

• PostgreSQL
  • GIT
  • Linux

Nabízíme práci v mezinárodní a motivované výzkumné komunitě institutu a také spolupráci s top partnerskými laboratořemi v Evropě v rámci projektu ELIXIR, výborné platové podmínky a portfolio sociálních podpor poskytovaných ÚOCHB: 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, rekreační zařízení, vzdělávací kurzy a školení.

Kontakt:

Pro více informací kontaktujte a přihlášky zasílejte doc. Jiřímu Vondráškovi: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR / ÚOCHB je přední mezinárodně uznávaná vědecká instituce, jejímž hlavním posláním je základní výzkum v oblasti chemické biologie a medicinální chemie, organické a materiálové chemie, chemie přírodních látek, biochemie a molekulární biologie, fyzikální chemie, teoretické chemie a analytické chemie. Nedílnou součástí poslání ÚOCHB je přenos výsledků základního výzkumu do praxe. Důraz na mezioborové zaměření výzkumu ústí do řady aplikací v medicíně, farmacii a dalších odvětvích.