Sestra ve výzkumu – neurologie, základní znalost AJ, beze směn

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj zejména v oblasti kardiovaskulárních a neurologických onemocnění, a snažíme se tak najít nové způsoby prevence, diagnostiky a léčby těchto nemocí.

FNUSA-ICRC je nositelem ocenění „HR Excellence in Research Award“ udělovaného Evropskou komisi výzkumným institucím, jehož získání je známkou kvality a zároveň trvalým závazkem pro rozvoj a vytváření příznivých podmínek pro pracovníky v dané instituci v souladu s Evropskou chartou pro výzkumné pracovníky a Kodexem chování pro přijímání výzkumných pracovníků.

Do cerebrovaskularního výzkumného týmu vedeného prof. Robertem Mikulíkem hledáme nové kolegy/ně na provádění klinických studií. Realizujeme mezinárodní studie komerční i akademické. Koordinujeme také Národní výzkumnou iktovou síť, na které se podílí výzkumné sestry z celé ČR.

Nástup: možný ihned nebo dohodou

Úvazek: plný úvazek (dohoda o sníženém úvazku možná)

Co bude náplní Vaší práce:

• Provádění klinických studií / výzkumných projektů v oblasti cévních mozkových příhod: komunikace s pacienty a jejich příbuznými, provádění výkonů v rámci klinických hodnocení, např. klinických vyšetření na základě předchozí certifikace studie, odběr biologického materiálu a jeho zpracování, aplikace studijní medikace dle protokolu studie a zajištění nezbytných vyšetření.
  • Sběr dat, jejich zpracování a archivace ke klinickým hodnocením.
  • Účast na certifikovaných seminářích a ostatních vzdělávacích akcích v souvislosti s výzkumem.

Jaké vlastnosti, znalosti a dovednosti jsou potřeba:

• Minimálně SŠ vzdělání (obor Všeobecná sestra) nebo odpovídající vyšší odborné (diplomovaná všeobecná sestra) nebo VŠ vzdělání opravňující k výkonu práce všeobecné sestry.
  • Praxe v oboru ošetřovatelství – min. 2 roky praxe u lůžka.
  • Uživatelskou znalost MS Office, MS Windows (schopnost práce s informačními systémy).
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti a příjemné vystupování.
  • Preciznost, bezchybnost a systémový přístup jako podmínka provádění klinických zkoušek.

Výhodou, ale určitě ne podmínkou, je:

• Znalost GCP
  • Zkušenosti s prací na klinických hodnoceních
  • Zkušenost s prací na JIP a/nebo v oblasti cévních mozkových příhod.

Co nabízíme?

• Práci na plný (nebo zkrácený) úvazek v centru Brna v příjemném pracovním prostředí.
  • Pracovní dobu bez směnného provozu.
  • Možnost podílet se na progresivním výzkumu v oblasti cévních mozkových příhod v mezinárodním týmu s vysokým renomé.
  • Zapojení do komerčních i akademických studií a mezinárodních projektů.
  • Úvodní zaškolení do cerebrovaskulárního výzkumu a jeho projektů, podpora ze strany etablované výzkumné sestry z našeho týmu.
  • Možnost sebevzdělávání
  • Odpovídající pracovní podmínky a ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené, sickdays, kurz angličtiny, dotované obědy v areálu, příspěvek na sport, kulturu, příspěvek a sleva na nákup v lékárně a další benefity.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Vaši přihlášku, která bude obsahovat:

• životopis v češtině
  • motivační dopis v češtině
  • nejméně jednu referenci od předchozího zaměstnavatele.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Všechny kandidáty hodnotíme bez ohledu na věk, pohlaví, rodinný stav, sexuální orientaci, rasu, barvu pleti, náboženské vyznání, etnický původ, národnost, státní příslušnost, politický názor či jakýkoli jiný aspekt nevztahující se k výkonu práce.