Studiová asistentka (výzkumné studie CELSPAC)

Studie CELSPAC je unikátní projekt Fakultní nemocnice Brno a Masarykovy univerzity. Cílem je pochopit a popsat, jak životní styl, strava, vztahy v rodině, vzdělání, bydlení nebo práce ovlivňují průběh těhotenství, porod a také to, jak dítě prospívá, vyvíjí se, roste. Na studii spolupracujeme s Gynekologicko-porodnickou klinikou, Fakultní nemocnice Brno. Více informací zde: https://www.recetox.muni.cz/sluzby/populacni-studie-celspac

Nabízíme zajímavou práci v přátelském kolektivu špičkového pracoviště, flexibilní pracovní dobu s možností plného nebo i zkráceného pracovního úvazku.

Náplní Vaší práce bude zejména:

• Komunikace s participanty studie
  • Odebírání biologického materiálu
  • Provádění související administrativní činnosti spojené s během studiem, jako je
    - sběr základních údajů pomocí dotazníkového šetření
    - zakládání profilů účastníků v databázi
    - digitalizování zdravotních záznamů ad.

Co od Vás potřebujeme?

• Vzdělání: SOŠ, VOŠZ, VŠ – zdravotnický obor, v souladu s ustanovením § 5 nebo § 6 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, v platném znění
  • Praxe s odběrem venózní krve
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Office, Adobe Acrobat, internet, email, sken, interní systém studie, základní dovednosti nastavení tiskárny, sítě)
  • Schopnost řešit jednoduché i složité administrativní úkoly
  • Český jazyk slovem i písmem, bezchybná gramatika a typografie
  • Výborné komunikační dovednosti, schopnost vstřícného jednání, příjemné vystupování
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu, pečlivost, spolehlivost
  • Zájem o výzkum
  • Občanská a morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost pro práci ve zdravotnictví

Co Vám můžeme nabídnout:

• Práci na hlavní pracovní poměr pro prestižní vědecké pracoviště s mezinárodním přesahem a spoluprací.
  • Prostředí mladého a milého kolektivu.
  • Prostor pro osobní a odborný růst, možnost dalšího školení a vzdělávání.
  • Aktivní využití angličtiny, znalost AJ však není podmínkou.
  • Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu, káva neomezeně k dispozici, příspěvek na penzijní spoření, Multisport karta, slevy na jazykové kurzy MU a v univerzitních knihovnách, výhodné mobilní tarify Vodafone, ad.
  • Místo práce v moderním pracovišti areálu Univerzitního kampusu Bohunice s dobrou dopravní dostupností.

Zaujala Vás pozice a chcete se stát členem našeho týmu?

Jak se přihlásit

Svůj (i) strukturovaný životopis, (ii) krátký motivační dopis a (iii) případný doporučující dopis zasílejte vyplněním e-přihlášky MU v sekci Elektronická přihláška v tomto odkaze: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/66939

Po úspěšném odeslání Vaší přihlášky obdržíte automatické e-mailové potvrzení o přijetí.  V případě problémů s vyplněním e-přihlášky či pochybností o správném jejím odeslání kontaktujte Barboru Chlubnou na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vhodní kandidáti budou následně zváni na osobní nebo videokonferenční pohovor.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši reakci!

Proces výběru

Příchozí přihlášky budou pečlivě posouzeny v souladu s principy Evropské charty a Kodexu pro výzkumné pracovníky. Výběrová kritéria: (i) soulad s požadavky na profil uchazeče uvedenými výše (ii) zaslání všech dokumentů požadovaných v přihlášce.

Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a snažíme se vytvářet pracovní prostředí uspokojující individuální potřeby všech zaměstnanců.

Více o nás

Masarykova univerzita je druhou největší univerzitou v České republice, s 9 fakultami, více než 5 000 zaměstnanci a 30 000 studenty. Jsme univerzitou se širokým výzkumným spektrem výzkumných oblastí se silným mezinárodním postavením. Naší misí je poskytovat vzdělávání a výzkum nejvyšší kvality.

Přírodovědecká fakulta MU, hrdý nositel ocenění HR Excellence in Research Award udělovaného Evropskou komisí, je výzkumně orientovanou fakultou, nabízející vysokoškolské vzdělání úzce spojené se základním i aplikovaným výzkumem a středoškolským vyučováním věd: matematika, fyzika, chemie, biologie a vědy o Zemi. Jsme nejproduktivnější vědeckou jednotkou Masarykovy univerzity a generujeme přibližně 40% výzkumných výsledků univerzity.

Prohlédněte si také Kariérní stránky našeho výzkumného centra.