Akademický pracovník pro Katedru technických předmětů PdF UHK

Děkan Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrové řízení

na obsazení místa  akademického pracovníka na pozici docenta/odborného asistenta pro výuku elektrotechniky, materiálů a technologií, technické grafiky nebo praktických činností – ruční opracování technických materiálů pro Katedru technických předmětů.

Výše úvazku: 0,5 - 1,0

Požadavky:

• odborné magisterské studium v technických oborech se zaměřením na elektrotechniku a strojírenství
  • habilitační řízení/ Ph.D. v oboru, event. se záměrem jeho získání
  • zkušenost s vědeckou a publikační činností výhodou
  • komunikativnost, schopnost spolupráce v týmu
  • aktivní znalost AJ výhodou

Nástup: 1. 2. 2022 nebo dohodou

K žádosti je třeba přiložit: strukturovaný životopis, přehled publikační a výzkumné činnosti, doklady o ukončeném vzdělání

Pracovní náplň: Náplň akademického pracovníka dle příslušné pozice, vedení přednášek a seminářů, vedení závěrečných prací, pravidelná tvůrčí vědecká činnost, spolupráce na rozvoji oborů katedry, průběžný odborný růst.

Děkan si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Požadované doklady zasílejte do 30 dnů od zveřejnění výběrového řízení (nejdéle do 27. prosince 2021) e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

O termínu výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem.