Koordinátor/ka výjezdů a projektů

Zahraniční oddělení Vysoké školy chemicko-technologické v Praze hledá kandidáta/ku na pozici

KOORDINÁTOR/KA VÝJEZDŮ A PROJEKTŮ (SPECIALISTA II) zástup MD/RD - 974

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici specialisty/ky pro zajišťování agendy Zahraničního oddělení, které se stará zejména o mobility – výjezdy studentů na výměnné studijní pobyty.
Náplň práce:
  • Administrace programu Erasmus+ a dalších stipendijních programů (vyjíždějící studenti a zaměstnanci)
  • Příprava smluv dle vzorů, zpracování statistik, práce s databázemi
  • Poskytování podpory studentům při výjezdech do zahraničí
  • Aktualizace informací na webových stránkách, propagace studia a mobilit na VŠCHT Praha
  • Organizace informačních schůzek, vzdělávacích akcí (např. letních škol)
  • Komunikace se zájemci o výjezdy, se zahraničními partnery, navazování nové meziuniverzitní spolupráce
  • Zpracování projektových žádostí a zpráv
  • Administrativní zajištění dalších svěřených agend v rámci zajištění chodu oddělení
Požadavky:
  • Ukončené VŠ vzdělání min. bakalářského stupně
  • Aktivní znalost anglického jazyka na min. úrovni B2 (komunikace písemně, telefonicky i osobně)
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS PowerPoint)
  • Zájem o oblast vysokoškolského vzdělávání
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Příjemné a vstřícné vystupování, pozitivní přístup k řešení problémů
  • Samostatnost, pečlivost, rozhodnost, zodpovědnost, schopnost spolupráce v týmu
Výhodou:
  • Znalost dalšího cizího jazyka
  • Vlastní zkušenost se studijním výjezdem (např. Erasmus), nebo pracovní zkušenost ze zahraničí
  • Zkušenost s projektovými aktivitami (zejména program Erasmus+) a/nebo znalost problematiky a fungování evropských programů týkajících se vzdělávání
  • Pokud jste v minulosti organizoval/a vzdělávací akci, např. letní školu

Nabízíme:

  • Zodpovědnou, smysluplnou a samostatnou práci na plný úvazek
  • Předpokládány nástup – únor 2022, smlouva na dobu určitou
  • Každodenní využití anglického, příp. i dalšího cizího jazyka
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Pozici vhodnou i pro absolventy
  • 6 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, odborná školení, možnost cvičení pro zaměstnance, firemní rekreační zařízení, dětský koutek, možnost parkování pro zaměstnance)
  • Zázemí stabilní organizace, pracoviště na Praze 6 v blízkosti metra Dejvická
Kontakt:
V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila a splňujete výše uvedené požadavky, Vyplňte dotazník na této stránce (https://forms.office.com/r/L8qjeVS8F1). V motivačním dopise v anglickém jazyce uveďte, jak si představujete ideální průběh zahraničního studijního pobytu a příklad propagace studia v zahraničí. Pokud disponujete certifikátem dokládajícím znalost anglického jazyka, tak přiložte.
Každá přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů pro účely tohoto VŘ, a to v souladu s GRPR.