Akademický pracovník / pracovnice pro Katedru sociologie – vedení seminářů ke kvalifikačním pracím / digitální sociologie

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici akademického pracovníka / akademické pracovnice pro Katedru sociologie Institutu sociologických studií Fakulty sociálních věd Univerzita Karlova.

Požadavky:

• vědecká hodnost Ph.D. nebo blízko jejího dosažení (vysokoškolské vzdělání v oblasti
    sociologie)
  • zaměření na oblast sociologie
  • pedagogická zkušenost s kurzy v oblasti vedení kvalifikačních seminářů
  • zaměření blízké digitální sociologii výhodou
  • výzkumná a publikační činnost v oblasti sociologie
  • znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem, schopnost vyučovat v angličtině

• pracovní úvazek ve výši 0,5 (20 hodin týdně) na jeden rok s možností prodloužení
  • předpokládaný nástup 1. 3. 2022 (případně dříve)
  • pracovní náplň: výuka zaměřená na vedení seminářů ke kvalifikačním pracím / digitální sociologii a další pedagogická činnost především v českém jazyce a anglickém jazyce

Písemná přihláška musí obsahovat:

• akademický životopis
  • přehled publikační činnosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • motivační dopis s představou o zapojení do výuky a vlastní vědecké práci na katedře

Zájemci mohou své přihlášky posílat do  3. 2. 2022 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „ISS - AP pro Katedru sociologie – vedení seminářů ke kvalifikačním pracím / digitální sociologie“.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.